Blanka Lipińska w lipcu wynajęła apartament na warszawskim Wilanowie. Mimo ogromnych pieniędzy pisarka nie zdecydowała się na kupno mieszkania. Jak powiedziała w programie „Dzień dobry TVN”, dla niej kupno mieszkania będzie bardzo trudne , bo wszystko musi być doskonałe, a nic takiego nie istnieje.

Czyż nie jest świetnym rozwiązaniem, co chwile zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynasz nowe życie – stwierdziła w „Dzień dobry TVN” Lipińska.

Mieszkanie Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska tuli się do Barona podczas jego relacji na Instagramie

Nowe mieszkanie Blanki ma 100 metrów kwadratowych. Składa się z trzech dużych pokoi, dwóch łazienek, garderoby, kuchni i dużego tarasu. Wnętrza zaprojektował zaprzyjaźniony architekt.

Blanka Lipińska wykończone mieszkanie postanowiła pokazać widzom „Dzień dobry TVN”. Po materiale widać, że wywiad był nagrywany przed rozstaniem z Baronem. Na początku kamera uchwyciła przedpokój, w którym wisi zdjęcie Barona –  te które muzyk wstawił na profil instagramowy po zerwaniu z pisarką.

Blanka Lipińska o WYNAJĘTYM mieszkaniu:„Brud, bałagan i niepościelone łóżko bardzo źle świadczą o człowieku”

Następnie widzimy pokój, w którym są trzy gitary i pianino. Można się domyślić, że było to miejsce przygotowane dla Alka. Pokazała też instrument, który dostała do Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego.

Głównym kolorem wnętrz jest biel i szarość.

Na końcu dziennikarka Sandra Hajduk zapytała, czy mieszkają już razem z Baronem:

Jak Alek tworzy to jest u siebie. Alek jest taki, że jak tworzy muzykę, a dosyć dużo ostatnio komponuje to on lubi być sam – mówi Lipińska.

Blanka Lipińska wspomina dawną fryzurę: Miało się piękne, długie, doczepione włosy

Blanka Lipińska pokazała wnętrze sypialni

Sypialnia Blanki Lipińskiej/fot. Instagram/blanka_lipinska

Regał w sypialni Blanki Lipińskiej

Sypialnia Blanki Lipińskiej/fot. Instagram/blanka_lipinska

Blanka Lipińska pokazała metamorfozę łazienki.

Metamorfoza łazienki Blanki Lipińskiej, fot.Instagram:blanka_lipinska.