Kilka dni temu Sylwester Wardęga opublikował film, który otworzył „puszkę pandory” i wstrząsnął obliczem polskiego internetu. W swoim materiale przedstawił dowody, jakoby najpopularniejsi polscy youtuberzy Stuu, Boxdel i Marcin Dubiel wysyłali wiadomości o podłożu seksualnym do nieletnich dziewczynek.

Boxdel wyrzucony z Fame MMA po filmie Wardęgi!

Kilka godzin później wymienieni youtuberze odczuli pierwsze konsekwencje afery – Dubiel i była dziewczyna Stuu, Fagata stracili współpracę z trenerem Szyszką, a Boxdel został wyrzucony z Federacji Fame MMA, której był włodarzem. Ten ostatni niemal natychmiast zaprzeczył, jakoby wiedział cokolwiek o wybrykach Stuarta czy Dubiela i opublikował na YouTubie film, w którym wyznał, że przez oskarżenia Wardęgi „stracił wszystko, co budował przez 10 lat”:

Straciłem całe swoje życie i wszystko, co budowałem przez 10 lat. (…) Nawet nie mogę wyjść z domu, bo boję się, że ktoś pier***e mi butelką w głowę. Jestem tu i gadam sam, bo musimy logicznie podejść do całej tej popier***j sytuacji.

Boxdel ponownie zabiera głos. Ujawnia nowe dowody!

Jednocześnie w niedzielny wieczór, na YouTubie pojawił się długo wyczekiwany film Konopskyy’ego, w którym ten zaprezentował kolejne niezbite dowody na winę Stuu oraz zbił mętne tłumaczenia Dubiela i Boxdela. W przypadku tego drugiego, podkreślił, że chodzi przede wszystkim o zatajanie informacji związanych z działaniami Stuu:

Do ciebie Boxdel ludzie mają problem o to, że przez tyle lat o wszystkim wiedziałeś i nic nie mówiłeś, bo zwyczajnie ci się to nie opłacało. […] Tuszowałeś to od lat. […] Zrobiłeś to, by ratować palące się d*psko. […] Czyny Boxdela i Stuu nie są na tym samym poziomie. Boxdel nigdy nie doprowadził do spotkania w realnym życiu, Stuu robił to wielokrotnie – powiedział Konopskyy.

Internauci reagują na nowy film Konopskyy’ego: „Czuję jak DZIECIŃSTWO mi się ROZWALA”

Boxdel zabiera głos po filmie Konopskyy’ego

Boxdel wydał oświadczenie po filmie Konopskyy’ego, w którym po raz kolejny podkreślił, że nigdy nie miał kontaktów seksualnych z nieletnimi dziewczynami. Jednocześnie podziękował, że w najnowszym filmie oddzielono go grubą kreską od Stuu, wobec którego oskarżenia są dużo poważniejsze:

Dziękuję za dobre słowa. Komentując to, czy mógłbym zrobić komuś krzywdę, to tak – chyba jedynie sobie. Nikt nie jest w stanie sobie wyobrazić, jakie to piekło. Pisałem jak głupek, byłem zakompleksionym mistrzem MMA, ale nigdy nikogo nie skrzywdziłem, nigdy nie spotkałem się z żadną małoletnią dziewczyną. A jacyś dziwni ludzie chcą mnie za***ać i każą mi obracać się za siebie. Kocham Was i dziękuję, idę się przespać, szkoda, że to nie jest zły sen. Nie zrobię sobie nic, bo dużo ludzi też pyta i znajomych, żebym nie zrobił sobie nic głupiego. Mam dla kogo żyć. Dziękuję, Konopsky, że oddzieliłeś mnie od niego grubą kreską. Dobrej nocy.

IG: boxdel

IG: boxdel

pasekkozak