W niedzielny wieczór, na YouTubie pojawił się długo wyczekiwany film Konopskyy’ego. W trwającym ponad godzinę materiale zaprezentowano kolejne niezbite dowody na winę Stuarta „Stuu” Burtona oraz zbito mętne tłumaczenia Marcina Dubiela i Boxdela, jednocześnie prezentując światu nazwiska kolejnych youtuberów ze słabością do nieletnich dziewczynek i demoralizacji młodzieży – byli to Vertez, Vojtaz, Dissowskyy i DeejayPallaside.

Konopskyy wyjawia nowe dowody w aferze PANDORA GATE. Padły nowe nazwiska

Konopskyy uderza w DeejayaPallaside: „To, co robił jest szkodliwe, obrzydliwe, infantylne”

Ten ostatni został wypunktowany jako youtuber prezentujący szkodliwe treści demoralizujące młodzież:

Chłop kiedyś podczas live puścił smutną muzyczkę i opublikował feeling widza, na live mówił on, że ma myśli samobójcze. Nie poszedł z tym na policję, tylko robił sobie kontent na YouTube, kapitalizując ludzką tragedię i czyjeś ryzyko śmierci, mówiąc na streamie, że on to nie ma czasu zgłosić tego na policje, ale na jakieś 4 godziny na streamie to miał czas. Monetyzował i zarabiał pieniądze na niby samobójstwie streamerki. Ale o tym już wiedzieliśmy. Po snapach, gdzie widać twarz, możemy jasno zauważyć, że spora część wysyłających to były dzieci. I nie byłoby z tym żadnego problemu gdyby gość nie jadł banana w sugestywny sposób, czy nie mówił zboczonych rzeczy. A największy problem polega na tym, że po paru odcinkach Pallaside zaczął regularnie otrzymywać zdjęcia dziewczyn w bieliźnie z jego nickiem na dekolcie. I zamiast nie wrzucać takich rzeczy do filmu i je zablokować albo odpisać im haram, to on atencjonował się nimi na odcinkach. Pallaside rutynowo wrzucał zdjęcia dekoltów, nóg, brzuchów, majtek i tyłków swoich fanek na swojego funpage, dla paruset, czy paru tysięcy lajków.

Jednocześnie Konopskyy podkreślił, by nie wrzucać go do jednego wora ze Stuu, który najprawdopodobniej utrzymywał kontakty seksualne z nieletnimi:

To, co robił Pallaside jest szkodliwe, obrzydliwe, infantylne, interesowne i bezwstydne. (…) Ale nie otrzymałem żadnych materiałów i dowodów na jakiekolwiek prywatne kontakty z małoletnimi widzkami, tak jak na przykład w przypadku Stuu. Chcę tu zaznaczyć, żeby nie wrzucać go do tego samego worka.

Internauci reagują na nowy film Konopskyy’ego: „Czuję jak DZIECIŃSTWO mi się ROZWALA”

Kilka dni przed premierą filmu, Fame MMA zakończyło współpracę z DeejayemPallasidem, wydając oświadczenie w tej sprawie: „Federacja zakończyła w trybie natychmiastowym współpracę z Danielem Pawlakiem”. W tym samym czasie pojawiła się odpowiedź youtubera, który wyjaśnił, że przez dziesięć lat swojej kariery w sieci wypuścił tysiące filmów i nie ze wszystkich jest dziś dumny. Zadeklarował też, że dziś jest „dojrzałym twórcą, który ma zupełnie inne poglądy na świat”:

Zacznę od serii ze Snapchata, która została mi wyciągnięta. Serii, która w tamtym okresie śledziły i kochały setki osób i pytały o kolejne odcinki. Wszyscy w tamtym okresie byli świadomi i wiedzieli, że mogę nagrywać odcinek i mogą w takim odcinku się znaleźć. Faktycznie część z publikacji, które pojawiły się w tamtym czasie na moim kanele, mogło być rażących, więc postanowiłem je usunąć. Jeżeli kogoś to dotknęło, to przepraszam. Nigdy nie miałem nic do ukrycia, te filmy były publiczne przez wiele lat i każdy miał do nich dostęp. Nikt nie miał do nich obiekcji.

Boxdel reaguje na film Konopskyy’ego! „Nikt nie jest sobie w stanie wyobrazić jakie to piekło”

DeejayPallaside reaguje na film Konopskyy’ego. Mówi o groźbach śmierci, boi się wyjść z domu

Teraz okazuje się, że zarówno tłumaczenia Pallaside’a jak i wyraźne odcięcie go grubą kreską od reszty afery przez Konopskyy’ego nie wystarczyło – youtuber mierzy się z ogromnym hejtem, który na niego spadł, a nawet groźbami śmierci. W nowej relacji na Instagramie ponownie odniósł się do całej afery. W trakcie nagrania zalał się łzami, mówiąc, że po filmie Konopskyy’ego boi się wychodzić z domu:

Przez dziesięć lat te materiały były dostępne. Nikt o to nigdy nie miał problemu, w każdej chwili mogłem to usunąć – to prawda, tu mój błąd. Nie zrobiłem tego, przepraszam. Mogłem zachować się inaczej. […] .Niektórzy pytają, jak się czuję. Nawet nie wiem. Serio, bo tyle lat to było publiczne. Ktokolwiek mógł zwrócić uwagę i już dawno by tego nie było. Humor lata temu też był zupełnie inny i to nie było dobre. Ale k*rwa, grożenie mi śmiercią, za to, że nagrywałem filmy, które ludzie kochali? Ja się boję wyjść z domu k*rwa. Tak, jak kocham internet, 13 lat waszych uśmiechów na twarzach i miliona rzeczy, które zrobiliśmy razem czy to, jak chętnie kupowaliście książkę, co mnie napawa dumą, będę o tym opowiadać wnukom. Zbudowałem 13 lat wspaniałych wspomnień i ludzi. Kochałem internet, ale ja nie wiem, czy chcę tu dłużej być, nie mam już siły. Rozumiem, jakbym zrobił komuś krzywdę, ale ja nie chciałem nigdy nikomu zrobić żadnej krzywdy i tego nie zrobiłem – powiedział na Instagramie.

Tiktoker Prawo Marcina zauważył poważny błąd w filmie Konopskiego. O co chodzi?!

Konopskyy prezentuje materiały demoralizujące młodzież na kanale DeejayaPallaside, fot. YouTube: Konopskyy

Konopskyy prezentuje materiały demoralizujące młodzież na kanale DeejayaPallaside, fot. YouTube: Konopskyy

Konopskyy prezentuje materiały demoralizujące młodzież na kanale DeejayaPallaside, fot. YouTube: Konopskyy

Konopskyy prezentuje materiały demoralizujące młodzież na kanale DeejayaPallaside, fot. YouTube: Konopskyy

IG: deejaypallaside

IG: deejaypallaside

pasekkozak