Brad Pitt nie spieszy się z tym, aby przedstawić swoją dziewczynę, Ines de Ramon, swoim dzieciom. Informator donosi, że „to nie oznacza, że nie kocha Ines, po prostu chce się upewnić, że ta relacja idzie w dobrym kierunku, zanim podejmie ten ważny krok”.

Brad Pitt nie przedstawia Ines dzieciom

Źródło dodało, że związek pary jest teraz „silniejszy niż kiedykolwiek”, a projektantka biżuterii stała się nawet „bardzo bliska” bliskim przyjaciołom zdobywcy Oscara. Jednak, jeśli chodzi o jego rodzinę, gwiazdor nie chce przyspieszać pewnych spraw, zanim staną się one „oczywiste”. Pitt dzieli sześcioro dzieci – Maddox (22 lata), Pax (19 lat), Zahara (18 lat), Shiloh (17 lat) oraz bliźniaków Vivienne i Knoxa (15 lat) – ze swoją byłą żoną Angeliną Jolie.

59-letni Brad Pitt nagrywa film o Formule 1, „Czy on się kiedyś zestarzeje?!” [zdjęcia z planu]

Mimo że przez lata „widywał z kilkoma kobietami”, żadna z nich nie poznała jego dzieci, informuje źródło. Pitt, który ma 59 lat, i Ramon, która ma 30 lat, byli po raz pierwszy romantycznie związani w listopadzie 2022 roku, gdy zostali zauważeni razem na koncercie Bono w Los Angeles, kilka miesięcy po jej rozstaniu z Paulem Wesleyem. Wtedy też para miała być ze sobą od kilku miesięcy, zanim ujawnili swój związek publicznie.

Jednak rzeczy wydają się być jeszcze poważniejsze, kiedy zostali przyłapani na pocałunku w dniu urodzin Pitta w grudniu ubiegłego roku, a następnie udali się na wakacje do Cabo San Lucas w Meksyku, gdzie projektantka opalała się topless. W czerwcu, Ramon została sfotografowana nosząc naszyjnik z literą „B”, gdy krążyły plotki, że para „radzi sobie świetnie”.

„Ines i Brad spędzają razem dużo czasu tego lata, ponieważ naprawdę cieszą się nawzajem i są bardzo zaangażowani” – mówi informator portalowi People w lipcu, dodając, że są „bardzo stabilni”.

Brad Pitt pozwolił sąsiadowi mieszkać za darmo w swojej dawnej posiadłości w Los Angeles

„To jest oczywiste dla każdego, kto ich widzi razem”. Przed poważnym związkiem z Ramon, Pitt był krótko związany z modelką Emily Ratajkowski po swoim rozstaniu z Jolie, która ma 48 lat.

Para zakończyła swój związek w 2016 roku po 12 latach razem i dwóch latach małżeństwa. Chociaż rozwód został sfinalizowany w 2019 roku, nadal toczą spory dotyczące opieki nad dziećmi i majątkiem. Aktor wcześniej był żonaty z Jennifer Aniston w latach 2000-2005. Pitt zaprzeczył oskarżeniom o zdradę Jennifer podczas ich małżeństwa.

 

Forum

Forum

FORUM