Brad Pitt (55 l.) przygotowuje się na emocjonujące spotkanie twarzą w twarz z Jennifer Aniston (50 l.). Ujawniono, ze aktor nie może doczekać się spotkania ze swoją byłą żoną, a osoba z bliskiego otoczenia zdradziła, co zmieniło się w ich relacji na przestrzeni lat. Aktorska para w 2005 oficjalnie zakończyła swoje małżeństwo. Minęło tyle lat, że każde z nich jest gotowe na pojednanie.

Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawią się RAZEM na Złotych Globach?

Brad Pitt i Jennifer Aniston wrócą do siebie?

Ex małżonkowie zostali nominowani do Złotych Globów, które odbędą się 6. stycznia 2020 roku. Jennifer ma szansę zdobyć statuetkę dla najlepszej aktorki serialowej za rolę w „The Morning Show”, a Brad za drugoplanową postać w głośnym filmie Tarantino „Pewnego Razu… w Hollywood”. Oznacza to, że oboje ​​mogą ponownie znaleźć się na tej samej scenie – 15 lat po ogłoszeniu podziału. Jednak możliwość wpadnięcia na siebie nie jest czymś, czego Brad się obawia – zamiast tego, ma nadzieję, że tak się stanie. Jak podała osoba z bliskiego otoczenia, Brad nie może doczekać się rozdania nagród podczas Złotych Globów.

Brad nie może się doczekać, aby zobaczyć wszystkich swoich przyjaciół na wydarzeniu branżowym, jakim jest rozdanie nagród podczas najbliższych Złotych Globów. Jest to dla niego jedna z najważniejszych atrakcji, a Jennifer jest teraz jedną z tych osób, z którą chce odnowić kontakt – zdradziła osoba z otoczenia aktora

Oczywiście zajęło to trochę czasu, aby dojść do tego polubownego punktu, jednak wygląda na to, że byli małżonkowie są na najlepszej drodze do odnowienia przyjaźni.

Brad i Jenn zostaną przyjaciółmi?

„Był czas, kiedy spotkania wydawały się niezręczne, ale już tak to nie wygląda” – wyjaśnia źródło. To dlatego, że oboje mają sporo wspólnych przyjaciół. Brad pojawił się na 50. urodzinach Jen w lutym. Dzięki wspólnym kręgom mają możliwość spotykać się znacznie częściej.

Obecnie, zarówno Jennifer, jak i Brad są singlami. W szczerym wywiadzie aktor powiedział, że „żaden” z romansów, w który był  łączony w mediach, w ciągu „ostatnich dwóch lub trzech lat”, nie jest prawdziwy.  Aniston również rozstała się z aktorem, Justinem Therouxa (48 l.) w 2017 roku, ale podobnie jak Brad, pozostała w przyjaznych stosunkach ze swoim byłym.

Brad Pitt Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt fot. Forum/Starstock

Brad Pitt Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Brad Pitt fot.Forum/REUTERS

Jennifer Aniston

Fot.Forum

Myślicie, że zrobią sobie wspólne zdjęcie podczas Złotych Globów?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brad Pitt przyłapany z byłą dziewczyną (ZDJĘCIA)

Naga Angelina Jolie na okładce Harper’s Bazaar zapowiada, że wyprowadzi się ze Stanów

Selfie Jennifer Aniston bez makijażu. Internauci nie powstrzymali się od komentarzy

Sonda

poll-violet

Która z aktorek lepiej pasowała do Brad Pitta? Angelina Jolie czy Jennifer Aniston?

1
Jennifer Aniston Brad Pitt

Bad Pitt i Jennifer Aniston tworzyli świetną parę

2
Brad Pitt Angelina Jolie

Brangelina na zawsze!