Angelina Jolie (44 l.) i Brad Pitt (56 l.) uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw w Hollywood. Rzeczywistość okazała się inna i po latach wyszło na jaw, że z pozoru idealne małżeństwo aktorów nie było wcale takie piękne. Głośny rozwód podzielił ich rodzinę a teraz, po latach wypłynęły szczegóły z początku ich romansu. Jennifer nie będzie zadowolona!

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Tak Angelina Jolie uwiodła Brada Pitt’a

Brad Pitt ma szczęście do pięknych kobiet. Był w związku małżeńskim z Jennifer Aniston, zanim do akcji nie wkroczyła Angelina Jolie. Poznali się na planie filmu „Pan i Pani Smith” w 2004 roku i mówi się, że od razu między nimi zaiskrzyło. Brad był wtedy z Aniston, ale wszystko zmieniło się po dostaniu roli w tym filmie.

Brangelina jest już przeszłością , ale na jaw wypłynęły fakty z początku ich znajomości i chyba nikt nie spodziewał się, że Jolie zdecydowała się na taki krok, by zatrzymać przy sobie przystojnego aktora.

Jak poinformował „US Weekly” magazynowi udało się skontaktować z osobą, która pracowała na planie do pamiętnego filmu „Pan i Pani Smith„, kiedy płomienny romans dopiero się zaczynał. Informator wyjawił, że to Angelina Jolie była tą, która wyszła z inicjatywą i to ona zrobiła pierwszy krok, który odmienił całą ich relację.

Angelina Jolie i Brad Pitt na czerwonym dywanie.

Zakochani Angelina Jolie i Brad Pitt w 2016 roku. Fot.Forum/Newscom

Najczęściej bywa tak, że aktorzy odgrywający intymną scenę, która w zamyśle ma pokazać kawałek nagości – ubierają cielistą bieliznę, imitującą nagie ciało. Jolie zrezygnowała z tego pomysłu i pokazała się w „stroju Ewy”.

W trakcie sceny seksu była całkowicie naga – zdradził informator.

Para doczekała się trójki biologicznych dzieci, zdecydowali się również na adopcję kolejnej trójki. Niestety w 2016 roku rozwiedli się po 12 latach związku, a rozwód był bardzo medialny.

Spodziewaliście się po Angelinie podjęcia tak radykalnych kroków?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie nie jest wyjątkiem. Tak jak inni robi zapasy spożywcze (FOTO)

Jest COŚ JESZCZE, co ŁĄCZY Jennifer Aniston i Brada Pitta!

To video to dziś HIT INTERNETU. Reakcja Brada Pitta, gdy przemawiała Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt Fot.AdMedia

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie i Brad Pitt Fot.Newscom