Angelina Jolie (45 l.) udzieliła wywiadu dla „Harper’s Bazaar”, w którym wypowiedziała się m.in. na temat problemu, jakim jest rasizm oraz izolacji podczas epidemii koronawirusa. Ukazały się też piękne zdjęcia zrobione przez jej 11-letniego syna Knoxa.

Shiloh Jolie-Pitt skończyła 14 lat – tata jest z niej bardzo dumny

Angelina Jolie na zdjęciach zrobionych przez 11-letniego syna Knoxa

Angelina Jolie jest mamą szóstki dzieci: najmłodszych bliźniąt Knoxa i Vivienne, córki Shiloh i Zahary oraz synów Maddoxa i Paxa.

Mając sześcioro dzieci codziennie przypominam sobie, co jest najważniejsze. Ale po prawie dwudziestu latach pracy na całym świecie, ta pandemia i to, co się dzieje w Ameryce, zmusiły mnie do przemyślenia potrzeb i pomyślenia na temat cierpienia ludzi wewnątrz mojego kraju – powiedziała.

Jej córka Zahara została adoptowana z sierocińca w Etiopii.

Istnieje ponad 70 milionów ludzi, którzy musieli uciekać ze swoich domów na całym świecie z powodu wojny i prześladowań – a w Ameryce istnieje rasizm i dyskryminacja. System, który chroni mnie, może nie chronić mojej córki – lub innego mężczyzny, kobiety, dziecka w naszym kraju ze względu na kolor skóry – to jest nie do zaakceptowania – przyznała.

Jolie i Aniston zapytane o ich pierwsze spotkanie. Ich wersje znacznie się RÓŻNIĄ

Opowiedziała, jak radziła sobie z dziećmi podczas izolacji.

Jak większość rodziców, skupiam się na zachowaniu spokoju, więc moje dzieci nie odczuwają niepokoju ze względu na to, co się dzieje. Wkładam w to całą moją energię. Podczas lockdown’u królik Vivienne zmarł w czasie operacji, a my adoptowaliśmy dwa słodkie niepełnosprawne maluchy. Muszą być w parach. Są tak delikatne, że pomogło im to skupić się teraz na opiece nad nimi.

Tak się ZMIENIŁA Zahara Jolie-Pitt. Wyrosła na modelkę!

W artykule znalazły się również zdjęcia Angeliny autorstwa jej syna Knoxa:

 

Angelina Jolie z córką Vivienne

Angelina Jolie z córką Vivienne fot. X17 / Forum

Zahara Jolie-Pitt i Shiloh Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt i Shiloh Jolie-Pitt fot. The Mega Agency / Forum

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi fot.Forum/Backgrid UK