Przez lata wszyscy zachwycali się przystojnymi synami księżnej Diany i króla Karola III. Teraz wszystkie oczy zwrócone są na 29-letniego hrabiego Spencera. Louis Spencer to bratanek księżnej Diany i najstarszy syn jej brata Charlesa Spencera.

Jak teraz wyglądałaby księżna Diana?

Louis Frederick John Spencer, wicehrabia Althorp, bo tak brzmi jego pełne imię, wychowywał się w RPA, następnie ukończył Uniwersytet w Edynburgu. To on, nie jego starsza siostra lady Kitty Spencer (pierworodna), dziedziczy rodzinną fortunę i tytuł. Jego matką jest pierwsza żona hrabiego Spencera, była modelka Victoria Lockwood.

Louis Spencer najprzystojniejszy z rodziny?

Louis Spencer jest bratem wujecznym księcia Harry’ego i księcia Williama. Louis ma także 2 starsze siostry – bliźniaczki Elizę i Amelię. Łącznie ma 6 rodzeństwa – 3 starsze siostry, a także młodsze rodzeństwo przyrodnie, Edmunda, Katyę i Charlotte Dianę.

25 szokujących ciekawostek o księżnej Dianie

Rodzinny dom Spencerów w Northamptonshire ma 90 pokoi i około 550 akrów posiadłości. To tam księżna Diana dorastała wraz z trójką rodzeństwa, przed ślubem z księciem Karolem w 1981 roku. Po jej śmierci Diana została pochowana na małej wyspie na terenie Althorp, położonej pośrodku ozdobnego Jjeziora Round Oval Lake.