Britney Spears i Kevin Federline być może znów razem? Nie, to niestety nie koszmarny sen, lecz potwierdzone przez znajomych Spears plotki.

Britney powiedziała najbliższym przyjaciołom na ostatniej wycieczce do Meksyku, że po tygodniach sekretnych spotkań i łzawych dyskusji do późnej nocy, jest gotowa, by wrócić do Kevina.

– Kiedy była na wakacjach, miała świetny nastrój, nie miała takiego od lat – mówi informator. – Wyznała, że to z powodu powolnego zbliżania się z Kevinem, by znów być razem.

Ale to nie tylko rozmowy. Britney i Kevin spotykają się na wiele godzin, a nawet nocują u siebie. Co się wtedy dzieje, nie wiadomo.

Po miesiącach niezbyt dobrej kondycji psychicznej Spears i kłótniach z Federlinem, znów spędzają razem czas w miły sposób. Przyjaciół podobno zamurowało, gdy Brit podzieliła się z nimi tymi wieściami. Wydawało się bowiem, że pojednanie to najmniej możliwy rozwój wydarzeń po rozwodzie, który został sfinalizowany w marcu.

Teraz, gdy Kevin przywozi synów z powrotem do domu, rozmawiają ze sobą przez wiele godzin. Czasem zostaje u niej na noc.

Możliwości są cztery. Najpierw te bardziej pozytywne. Albo to po prostu przyjaźń (uff) i pojednanie dla dobra dzieci, albo Federline się zmienił i będą już razem szczęśliwi. Te gorsze też są dwie: są razem i ze Spears będzie jeszcze gorzej lub Kevin zachowuje się tak, by wyjść na dobrego ojca i byłego męża. Co obstawiacie?