Britney Spears (38 l.)  publikuje na swoim Instagramie coraz dziwniejsze materiały. Obserwatorzy wokalistki z jednej strony cieszą się, że wciąż mają z nią jakikolwiek kontakt, jednak kolejne materiały wzbudzają coraz większą konsternację wielbicieli piosenkarki. Wielu twierdzi, że poprzez dziwaczne zdjęcia Spears daje znaki, że jest więziona.

Britney Spears jest WIĘZIONA? Gwiazda zabrała głos

Britney Spears i jej zaniedbane dłonie

Ostatnio konsternację użytkowników Instagrama wywołały wyjątkowo zaniedbane paznokcie piosenkarki. Gwiazda wrzuciła zdjęcie, na którym trzyma w dłoni bukiecik stokrotek. Stan jej paznokci nie umknął uwadze jej obserwatorów.

Fani OSZALELI! Justin Timberlake KOMENTUJE taniec Britney Spears

Nie może sobie zrobić paznokci?

Twoje paznokcie to 2020 rok. Kwiaty to 2021.

Pozwól mi zrobić ci paznokcie.

Widziałem narkomanów z lepszymi paznokciami.

Znaleźli się też tacy, który w zdjęciu zaczęli dopatrywać się wołania o pomoc w uwolnieniu. Wśród komentarzy można też znaleźć sugerujące, że Britney została podmieniona przez sobowtóra, o czym ma świadczyć rzekoma diastema, której wcześniej nie widziano u piosenkarki.

Britney Spears od zawsze miała problem z obgryzaniem paznokci. Pomimo milionów na koncie gwiazda zjadła je do krwi, czym doprowadzała do rozpaczy telewizyjnych stylistów. Osoby pracujące przy produkcji programu „X Factor”, gdzie Spears była jurorką, wspominają, że wokalistka potrafiła pozbyć się plastikowych tipsów, obgryzając je podczas przerwy reklamowej.

Britney Spears ma NOWĄ fryzurę: W końcu to zrobiłam

Myślicie, że to po prostu brzydki nawyk czy dramatyczne wołanie o pomoc?

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA

Britney Spears, Sam Asghari

Britney Spears, Sam Asghari, fot. Forum, Backgrid USA

Britney Spears w bikini.

Britney Spears, Fot.Forum/Mega Agency