To już potwierdzone! Britney Spears (41 l.) spotyka się ze swoim byłym pracownikiem z kryminalną przeszłością, Paulem Richardem Solizem (37 l.). TAK, ikona popu romansuje z byłym więźniem, co podobno jest powodem rozwodu z Samem Asgharim (29 l.). Mimo plotek Britney Spears podobno nigdy nie zdradziła swojego męża.

Sam Asghari rozwodzi się ze Spears z powodu związku z kryminalistą?

Informator przekazał informacje, że Daily Mail, że Britney Spears zaczęła spotykać się z Solizem dopiero po jej rozstaniu z Asghari. Twierdzi on również, że zdobywczyni nagrody Grammy i jej były pracownik mieli tylko „krótki romans”, ale już go zakończyli i „nie utrzymują już” kontaktu.

Britney Spears romansuje z kryminalistą

Okazuje się, że powód, dla którego Spears i Soliz nie byli ostatnio widziani razem, jest taki, że ona wyjechała do Meksyku, a on może nie może opuścić Stanów Zjednoczonych ze względu na problemy prawne.

Britney Spears po raz pierwszy o rozwodzie, „była w lekkim szoku”

Paul Richard Soliz był ponoć zatrudniony w kalifornijskiej posiadłości Spears na około rok do „czyszczenia toalet, mycia podłóg i wynoszenia śmieci”. Następnie został zwolniony, prawdopodobnie w związku z ujawnieniem jego działalności przestępczej.

Paul Richard Soliz został on oskarżony o liczne wykroczenia, a nawet przestępstwo.