Britney Spears (41 l.) jest „trochę zszokowana” po wiadomościach o jej rozstaniu z mężem Samem Asgharim (29 l.). Gwiazda właśnie po raz pierwszy wypowiedziała się na temat separacji pary na Instagramie, mówiąc, że „szczerze mówiąc, to niczyja sprawa, ale nie mogłam już znieść bólu”.

Sam Asghari oskarża Britney Spears o pobicie

Jak wszyscy wiedzą, Hesam i ja nie jesteśmy już razem… 6 lat to długi czas, aby być z kimś, więc jestem trochę zszokowana […] Grałam mocno, zbyt długo i mój Instagram może wydawać się idealny, ale jest daleki od rzeczywistości i myślę, że wszyscy o tym wiemy, powiedziała Britney Spears o rozwodzie.

Oświadczenie Britney Spears w social mediach pojawiło się zaledwie dwa dni po tym, jak w sieci pojawiły się informacje o pozwie rozwodowym złożonym przez pochodzącego z Iranu Sama Asghariego. Były trener personalny i aspirujący aktor miał wnieść pozew w związku z plotkami, że Britney Spears była niewierna z członkiem swojej ekipy.

Britney Spears o rozwodzie z Samem Asgharim

W sieci pojawiło się mnóstwo informacji o intercyzie pary, która jest ze sobą od lat, a zaledwie 14 miesięcy temu stanęli na ślubnym kobiercu. Podobno umowa przedmałżeńska bardzo chroni Britney Spears przez oddawaniem jakiejkolwiek części swojego wciąż pokaźnego majątku.

Szok, tak kiedyś wyglądał Sam Asghari

Powinnaś być kochana bezwarunkowo… nie na warunkach !!!! Więc będę tak silna, jak tylko potrafię i dam z siebie wszystko!!! I naprawdę mam się cholernie dobrze!!! W każdym razie miłego dnia i nie zapomnij się uśmiechnąć!!!, dodała.