Britney Spears (41 l.) nie ukrywa niczego! W swojej nowej książce „The Woman in me” gwiazda popu szczegółowo opisuje swój krótki, ale gorący romans z Colinem Farrellem (47 l.). We fragmencie pamiętnika Spears, który zdobył przedpremierowo magazyn Time, można przeczytać, że spotykała się z Farrellem, który  kręcił thriller akcji „S.W.A.T.”.

Justin Timberlake zerwał z Britney Spears za pomocą SMS-a

Britney Spears podobno odwiedziła gwiazdę filmową na planie w 2002 roku, zanim para rozpoczęła „dwutygodniową bójkę”:

Bójka to jedyne określenie na to – rzuciliśmy się na siebie, walcząc tak namiętnie, jakbyśmy brali udział w bójce ulicznej, wyznała.

Britney Spears romansował z Colinem Farrellem

Spears wspomina, że to właśnie romans z Colinem Farrellem sprawił, że poczuła się zagojona po rozstaniu z Justinem Timberlakem. Aktor dla odmiany nigdy nie przyznał się do cielesności ich relacji, „To słodka, słodka dziewczyna, ale nic się nie dzieje między nami. Jesteśmy tylko kumplami”.

Justin Timberlake zdradzał Britney z TĄ piosenkarką

W nowej książce piosenkarka potępia także media za przedstawianie jej jako „nierządnicy, która złamała serce złotemu chłopcu Ameryki” po tym, jak frontman *NSYNC w swoim teledysku do piosenki „Cry Me a River” zasugerował, że go zdradziła. 

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

 

Fot. Reuters Photographer / Reuters / Forum

Fot.MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum