Britney Spears (41 l. ) w swoim pamiętniku ujawnia, że w trakcie związku z Justinem Timberlakem (42 l.) dokonała aborcji.

Policja w domu Britney Spears po nagraniu z nożami

Księżniczka Popu w książce „The Woman in Me”, która trafi do księgarń 24. października, twierdzi, że jej ciąża była „niespodzianką”, ale nie „tragedią”.

Bardzo kochałam Justina. Zawsze spodziewałam się, że pewnego dnia będziemy mieć razem rodzinę. Stałoby się to znacznie wcześniej, niż się spodziewałam” […] Ale Justin zdecydowanie nie był zadowolony z ciąży. Powiedział, że nie jesteśmy gotowi na dziecko w naszym życiu, że jesteśmy o wiele za młodzi, napisała w książce Britney Spears.

Britney Spears dokonała aborcji

Według doniesień para przerwała ciążę pod koniec 2000 roku, kiedy piosenkarka miała 18 lub 19 lat. Britney wyznała, że zabieg był „jedną z najbardziej bolesnych rzeczy”, jakich kiedykolwiek doświadczyła.

Britney Spears romansuje z kryminalistą. TAK wygląda jej nowy facet

Przed wydaniem książki Britney Spears, informatorzy mówili, że Timberlake „zaniepokoił się” tym, co chce napisać na temat ich związku.

Jestem pewna, że ludzie będą mnie za to nienawidzić, ale zgodziłam się nie rodzić dziecka. Nie wiem, czy to była słuszna decyzja. Gdyby to zależało wyłącznie ode mnie, nigdy bym tego nie zrobiła. A jednak Justin był tak pewien, że nie chce zostać ojcem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: