Mąż Britney Spears (41 l.), Sam Asghari (29 l.), był widziany bez obrączki ślubnej, gdy w czwartek został sfotografowany w Los Angeles, załatwiając sprawy na mieście. Zaś Britney Spears jest obecnie na wakacjach ze swoim przyjacielem i długoletnim menadżerem Cadem Hudsonem i publikuje na Instagramie mnóstwo materiałów z wyjazdu. U niej też nie widać obrączki.

Przerażeni fani masowo dzwonili na policję, by pomóc Britney Spears

O problemach w małżeństwie Spears-Asghari w Stanach mówi się już od miesięcy. Teraz jej wyjazd solo i jego publiczne występy bez obrączki mogą niestety wskazywać tylko na jedno. Jej małżeństwo, które jest jej 3. małżeństwem, przechodzi najpoważniejszy kryzys od początku ich związku.

Britney Spears rozstała się z Samem Asgharim?

Gdy Sam Asghari samotnie siedzi w Los Angeles jego słynna małżonka bawi się doskonale na wakacjach. Piosenkarka wrzuca na Instagrama zdjęcia w skąpym bikini i selfie z Cadem Hudsonem.

Problemy psychiczne Britney Spears są poważniejsze, niż się ludziom wydaje

Gwiazda popu wyglądała na opaloną i szczęśliwą, pokazując swoje krągłości i pozując do selfie z Cade’em. Pierwsze wspólne zdjęcie z przystojnym przyjaciele zrobione zostało w prywatnym jecie, którym polecieli do Meksyku. Następne to już filmiki, na których tradycyjnie prezentuje sukienki mini z amerykańskich konfekcji damskich… bo nawet w sieciówkach „takich cud” się nie znajdzie.