Na rynku pojawił się pamiętnik Britney Spears (41 l.) „The woman in me”, w którym pisze o swoim eks Samie Asgharim (29 l.). Wyznania szokują, gdyż pisze o nim w samych… superlatywach. W sieci ludzie zadają pytanie, „Zatem co się stało?”

Zemsta? Britney Spears pisze o „niewielkim penisie” Justina Timberlake’a

Britney Spears w swoich nowych wspomnieniach chwali swojego męża, Sama Asghari. Gwiazda popu określiła go jako „dar od Boga”. Pisze, że była nim „Od razu oczarowana”.

Doceniam jego stabilność. Podoba mi się to, że nawet nie pije […] Od razu wiedziałam, że chcę go w swoim życiu […] Chemia między nami na początku była szalona. Nie mogliśmy oderwać od siebie rąk, napisała.

Britney Spears rozpływa się nad Samem Asgharim

Piosenkarka przypisuje również Asghariemu odwagę, by wyrazić swoje zdanie przeciwko jej „krzywdzącej” 13-letniej opiece konserwatorskiej, dzieląc się tym, że „uścisnął” jej dłoń w dowód wsparcia na początku jej skandalicznej rozprawy otwartej w czerwcu 2021 roku.

Bomba! Britney Spears miała gorący romans z Colinem Farrellem

Podziwiam go – jego konsekwencję w ćwiczeniach, bycie dobrym człowiekiem, bycie zdrowym, opiekowanie się mną i pomaganie mi nauczyć się, jak możemy dbać o siebie nawzajem […] Jest dla mnie wielką inspiracją i jestem mu wdzięczna, napisała.

Spears i Asghari pobrali się w jej domu w Kalifornii w czerwcu 2022 roku, ale rozstali się zaledwie 14 miesięcy później. Książka została napisana przed ich roztsaniem.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: