Britney Spears (42 l.) po raz kolejny szczerze opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych. tym razem  oświadczyła w usuniętym już poście na Instagramie, że chce wybaczyć osobom, które rzekomo spowodowały „poważne uszkodzenie nerwów”, którego doświadcza po prawej stronie ciała, tak źle, że „nie może czasem myśleć”.

Britney Spears wdała się w bójkę ze swoim nowych chłopakiem

Britney Spears opublikowała swój wpis pod zdjęciem przedstawiającym czarnego mężczyznę w masce i trzymającego tabliczkę z napisem „Biali ludzie mają bogactwo pokoleniowe. Czarni ludzie mają traumę pokoleniową”.

Był czas, kiedy przez bardzo długi czas przetrzymywano mnie w miejscu wbrew mojej woli […] Od tamtej pory nie jestem już taki sama, napisała Britney Spears w mediach społecznościowych.

Britney Spears wyznaje

Wiadomość o uszkodzeniu nerwów piosenkarki pojawiła się po tym, jak ujawniła, że ​​2. maja złamała stopę podczas szeroko nagłośnionego zdarzenia w Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie podobno doszło do bójki między nią i jej nowym chłopakiem.

IG przedstawiam siebie jako bardzo zadbaną, ale jest wiele osób, które nie mają pojęcia, przez co fizycznie przeszło moje ciało!!!, napisała piosenkarka.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: