Patrząc na to, co dzieje się aktualnie w życiu Britney Spears, nie można nie odnieść wrażenia, że do gwiazdy uśmiechnęło się szczęście. Po wielomiesięcznej, sądowej walce z ojcem, księżniczka pop ponownie odzyskała wolność, a na jej palcu pojawił się we wrześniu przepiękny pierścionek zaręczynowy. Zresztą to właśnie Sam Asghari, narzeczony gwiazdy, była dla niej w ostatnim czasie największym wsparciem.

O, wow! Tak teraz wyglądają synowie Britney Spears

Britney Spears dostała szczeniaka w prezencie od narzeczonego

Britney i Sam poznali się 5 lat temu na planie teledysku wokalistki. Początkowo nikt nie zakładał, że uczucie, które połączyło tych dwoje, to coś poważnego. Dziś jednak większość z nas powinna przyznać, że się myliła, bowiem para planuje właśnie swój ślub. I choć zakochanych dzieli kilkanaście lat różnicy, nikt nie powinien mieć aktualnie żadnych wątpliwości, że między nimi jest prawdziwa miłość. Mężczyzna wspierał bowiem dzielnie Britney w walce o wolność, a teraz podarował jej też wyjątkowy prezent, który pomoże ochronić ją przed ludźmi, mającymi nieczyste wobec niej intencje. O czym mowa? Chodzi o szczeniaka!

Zaskoczyłem moją narzeczoną naszym najnowszym członkiem rodziny, Porsha – napisała na Instagramie Sam.

Asghari opublikował w social mediach zdjęcie psiaka. Kto będzie ochraniał artystkę? Doberman. Pod zdjęciem zwierzaka nie zabrakło słów zachwytu zarówno dla urody czworonożnego przyjaciela, jak i… postawy Sama.

Britney Spears dodaje NAGIE zdjęcia na Instagram. Fani krytykują ją za nieudolne majstrowanie w Photoshopie

Co myślicie? Taki chłopak to skarb?

Britney Spears z chłopakiem

Britney Spears z chłopakiem

Britney Spears/fot. Forum

Britney Spears and her boyfriend Sam Asghari, fot. Forum, Backgrid USA