Odkąd Britney Spears uwolniła się od trwającej blisko 13 lat kurateli, którą sprawował jej własny ojciec, piosenkarka postanowiła zrobić porządek w swoich rodzinnych relacjach i wywlec na światło dzienne krzywdy, których doznała ze strony matki, młodszej siostry czy swojego ex-męża.

Kevin Federline i Britney Spears pobrali się w 2004 roku i doczekali dwójki synów: 17-letniego Seana Prestona i 16-letniego Jaydena. Jakiś czas temu mężczyzna udzielił wywiadu, w którym zdradził jak obecnie wyglądają (albo raczej nie wyglądają) jej relacje z synami – okazuje się, że Britney nie widziała ich od wielu miesięcy, a chłopcy zerwali z nią kontakt z powodu żenujących postów pełnych nagości, które Britney notorycznie publikuje na swoim Instagramie. Jak twierdził Kevin, jest to dla nich trudna sytuacja, w związku z którą nabrali dużego dystansu do swojej matki. Obydwaj chłopcy nie uczestniczyli też w ślubie Britney z Samem Asgharim:

Chłopcy zdecydowali, że nie będą się z nią teraz spotykać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli. Podjęli również decyzję, że nie pójdą na jej ślub – powiedział Kevin Federline.

Sami synowie w innym wywiadzie dodali, że choć nie spędzają z matką czasu, „mają nadzieje, że spotkają się z nią w przyszłóści, kiedy polepszy się jej psychicznie”. Z kolei jakiś czas później na Instagramie Britney pojawiła się relacja, w której zaprzeczyła oskarżeniom Kevina i stwierdziła, że „była trzymana z dala od synów przez 15 lat” z powodu kurateli i to nie jej roznegliżowane posty są przyczyną braku kontaktu. Zwróciła się też do swoich synów pisząc, że potrzebuje bezwarunkowej miłości i wsparcia od swojej rodziny, a nie dyskredytujących komentarzy na temat swojego stanu psychicznego.

Rozwścieczona Britney Spears, „Modlę się, byście spłonęli w piekle!”

Britney Spears wrzuciła zdjęcie synów z okazji swoich urodzin. Fani zmartwieni

Teraz w ramach swoich 41. urodzin Britney Spears zaskoczyła wszystkich wrzucając na Instagram zdjęcia Seana i Jaydena. Każdy z postów został opatrzony tym samym opisem:

Do obu moich chłopców… Kocham was… Umarłabym za was!!! Niech was Bóg prowadzi moje serca. Oddałabym wszystko żeby móc dotknąć waszych twarzy. Przesyłam moją miłość…Mamusia.

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie fakt, że zdjęcia nie są aktualne, a jej synowie są już starsi niż to, co widzimy na fotkach, dlatego prawdopodobnie Britney nadal nie ma z nimi kontaktu. Jednocześnie fani, którzy od jakiegoś czasu wciąż martwią się o Britney, po raz kolejny wysnuli teorię, że jej konto nie jest przez nią prowadzone, a zamiast tego posty i podpisy do zdjęć wrzuca Sam Asghari lub zatrudnieni ludzie. Niektórzy poszli nawet o krok dalej i zasugerowali, że Britney nie żyje albo że jej ostatnie posty są pożegnaniem z bliskimi przed śmiercią:

Prawdopodobnie nie skontaktowali się z nią w dniu jej urodzin i ją to załamało

 

Oni na ciebie nie zasługują!

 

To jej urodziny i za nimi tęskni

 

Dałaś im cały świat i więcej, kiedyś zrozumieją. W międzyczasie wszyscy dookoła wiedzą, że byłaś jedną z najlepszych matek na świecie.

 

Miałaś zrobić JEDNĄ rzecz o którą cię prosili czyli nie wrzucać swoich gołych zdjęć na Instagram. Jeśli chcesz dotknąć ich twarzy może weź pod uwagę ich uczucia? To jest w twojej mocy

 

Co tu się do diabła dzieje?

 

Sam za tym stoi.

 

Z Brit nie jest OK. Wszędzie są subtelne znaki. Nie może wprost napisać jak się naprawdę czuje, bo mogłoby ją to zranić. Nigdy nie pojawia się na żywo, nie podpisuje postów jak kiedyś, nie wyraża swoich emocji. W kółko wrzuca te same posty, nie ma innych zdjęć poza swoim starym domem itd. Gdybym to była wasza bliska osoba też byście się martwili.

 

To brzmi niepokojąco, jakby się żegnała.

 

Brit wszystko OK? Twoje posty są martwiące

 

Czy ona w ogóle jeszcze żyje? Czy ktokolwiek ją ostatnio widział?

Po raz kolejny nie wiadomo co tak naprawdę dzieje się z Britney Spears. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko u niej w porządku.

Britney Spears wrzuciła zdjęcia synów z okazji swoich urodzin, fot. IG: britneyspears

Britney Spears wrzuciła zdjęcia synów z okazji swoich urodzin, fot. IG: britneyspears

Britney Spears wrzuciła zdjęcia synów z okazji swoich urodzin, fot. IG: britneyspears

Sean Preston i Jayden z ojcem Kevinem Federlinem, fot. IG: federline4real