Britney Spears zdecydowanie nie miała łatwego życia – już od najmłodszych lat została wrzucona do bezlitosnego świata show-biznesu, a jej rodzina czerpała korzyści finansowe z jej ogromnego sukcesu. Gwiazda miała też na swoim koncie kilka nieudanych związków, nieszczęśliwe małżeństwo i głośny rozwód z Kevinem Federlinem, a na koniec przeszła załamanie nerwowe i trafiła pod kuratelę swojego ojca, która trwała 13 lat i zakończyła się dopiero w listopadzie 2021 roku. Przez ostatnie sześć lat wydawało się, że w końcu znalazła miłość, wsparcie i stabilizację u boku urodzonego w Teheranie 29-letniego Sama Asghari, niestety jakiś czas temu media obiegła informacja o niespodziewanym rozstaniu pary.

Gdy tylko na światło dzienne wypłynęła informacja o rozstaniu Britney i Sama, fani z jeszcze większym niepokojem niż dotychczas zaczęli śledzić jej instagramowy content, który już wcześniej wielokrotnie wzbudzał duże emocje i generował liczne pytania o zdrowie psychiczne Britney.

Britney Spears po raz pierwszy o rozwodzie, „była w lekkim szoku”

Britney Spears w samych majtkach tańczy z dwoma nożami

Teraz jedno z nowych nagrań, które pojawiło się na jej koncie zdecydowanie nie poprawiło sytuacji. Na filmiku piosenkarka w bluzce i samych majtkach tańczy wymachując… dwoma kuchennymi nożami. W poście zapewniła, że są to jedynie rekwizyty w ramach zbliżającego się Halloween:

Dziś zaczęłam bawić się w kuchni nożami. Nie martwcie się, to NIE SĄ prawdziwe noże!!! Zbliża się Halloween!

Ścierające się ze sobą noże wyglądają i brzmią jednak zdecydowanie prawdziwie, a według krążących plotek nie jest to również pierwszy raz, gdy piosenkarka ma je w zasięgu ręki – od dłuższego czasu wokół Spears krążą plotki, jakoby gwiazda zawsze miała w zasięgu ręki ostre przedmioty, którymi mogłaby się bronić przed próbą włamania do jej domu i wywiezienia jej na oddział psychiatryczny. Spekulacje te potwierdziła również siostra Britney, Jamie Lynn Spears, która rok temu w wywiadzie wyznała, że gwiazda wymachiwała przed nią nożem w zamkniętej przestrzeni.

IG: britneyspears

IG: britneyspears

IG: britneyspears

IG: britneyspears

Britney Spears miała rozbitą głowę i potrzebowała szwów po wielkiej kłótni z Samem Ashgari

 

pasekkozak