Britney Spears od 12 lat jest ubezwłasnowolniona, pozostając pod opieką ojca zarządzającego jej majątkiem. W lutym piosenkarka odniosła małe zwycięstwo w walce o decydowanie o własnym życiu – sąd zezwolił zewnętrznej firmie na współprowadzenie kurateli nad gwiazdą.

Britney Spears mówi JAK MASZYNA. Zdradziła postanowienia noworoczne

Britney Spears – Instagram

Rodzinne perypetie piosenkarki doprowadziły do utworzenia ruchu #FreeBritney, którego celem jest oswobodzenie piosenkarki spod opieki ojca. Zdaniem osób zaangażowanych w walkę o uwolnienie gwiazdy piosenkarka, umieszczając dziwne posty na Instagramie, prosi o pomoc.

 

Nie zaskakuje więc fakt, że jedno z ostatnich zdjęć Britney wywołało prawdziwe zamieszanie wśród fanów. Piosenkarka zamieściła bowiem w serwisie fotografię czerwonej lodówki. Niektórzy z fanów żartowali, że w ten sposób Britney przypomina o słynnym lateksowym kostiumie z teledysku do hitu „Ooops I did it again”, większość jednak uznała, że jest to kolejne wołanie o pomoc.

Tak mieszka Britney Spears. OGROMNA posiadłość

  • Czy to alarm? Wszystko w porządku?
  • OMG! Znowu czerwony?! Wszyscy na pokład, to czerwony alert!
  • Do czego odnosi się ta czerwień?

Justin Timberlake PRZEPRASZA Britney! „Skorzystałem z systemu”

Myślicie, że Britney próbuje nam coś przekazać?

Britney Spears w Malibu

Britney Spears w bikini. RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears fans flocks the streets of downtown Los Angeles to protest in support of the pop stars battle on her conservatorship case.
23 Jul 2020,Image: 546513562, License: Rights-managed, Restrictions: World Rights, Model Release: no, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Britney Spears

Fot.Forum/BACKGRID USA