Instagramowy profil Britney Spears to nie tylko zbiór osobliwych zdjęć i dziwacznych filmików, ale także źródło niepokoju dla fanów drążących nad losem wokalistki. Kolejne nagranie, które pojawiło się na profilu niegdysiejszej księżniczki popu, raczej nie napawa optymizmem.

OMG! Britney Spears ZACZEPIŁA Justina Timberlake’a! Zareagował?

Britney Spears – Instagram

Wokalistka znana jest z publikowania całych serii niemalże identycznych zdjęć, z których ciężko wywnioskować, gdzie i kiedy zostały zrobione. Regularnie pojawiają się też filmiki, kręcone zazwyczaj kamerą umieszczona nad głową piosenkarki, co ma za pewne na celu optyczne wyszczuplenie sylwetki.

Wokalistka postanowiła odpowiedzieć na pytania w ramach sesji Q&A. Britney zdradziła swoim fanom swoje postanowienia noworoczne.

Britney Spears przeszła metamorfozę. Postawiła na ostre CIĘCIE

Słyszałam, że chcecie znać moje główne cele na 2021 rok. Numer jeden to medytować więcej. Numer dwa to lekcje gotowania. Numer trzy to zajęcia z pilatesu, a numer cztery to muszę skosztować diety lodowej – powiedziała Britney, wyraźnie czytając tekst umieszczony za kamerą.

Britney miała na sobie kuse szorty oraz króciutki top z głębokim dekoltem. Podczas nagrania wyglądała na wyraźnie spiętą, kołysząc się z nogi na nogę. Uwagę zwracał jej nieobecny wzrok i wyraźnie podkrążone oczy.

Odmieniona Britney poleciała na wakacje. Fani: „To nasza Brit!” (ZDJĘCIA)

Myślicie, że to prawdziwe cele Britney na nowy rok?

 

 

Britney Spears w Malibu

Britney Spears w bikini. RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Britney Spears wyszła po kawę na wynos

Britney Spears wyszła po kawę na wynos fot. Backgrid USA / Forum

Britney Spears/fot. Forum

Britney Spears

Fot.FORUM/Mega Agency