Po publicznej kłótni między Kevinem Federline i Britney Spears po wywiadzie krytykującym jej rodzicielstwo ich synów, 16-letniego Seana i 15-letniego Jaydena, były tancerz w końcu ujawnił, dlaczego zdecydował się to zrobić.

Kevin Federline wyjawia dlaczego publicznie skrytykował Britney Spears

Podczas programu 60 Minutes Australia w niedzielę (4 września) Kevin powiedział, że w końcu przerwał milczenie, ponieważ chciał „wyprostować fakty”.

Kevin Federline opublikował wideo, które ma POGRĄŻYĆ Britney Spears. „Koniec KŁAMSTW” – grzmi

„Spędziłem większą część mojego dorosłego życia nadstawiając drugi policzek w odpowiedzi na ataki na mnie” – zaczął. „Kiedy nasze dzieci są atakowane, uznałem, że potrzeba wyprostowania tych faktów jest przytłaczająca. Chcę, żeby moi synowie mieli jak najbardziej normalne życie, jakie mogą mieć. Dzięki temu będą lepszymi ludźmi”.

Kevin Federline ATAKUJE Britney Spears i staje po stronie jej ojca – „Jamie Spears OCALIŁ jej życie”

Ojciec chłopców powiedział, że wierzy, że dwoje nastolatków może nadal mieć „normalne życie”.  W tej chwili życie Seana i Jaydena zdecydowanie wydaje się nieco bardziej niezwykłe niż życie większości nastolatków. Ich rodzice walczą po tym, jak Kevin skrytykował jej rodzicielstwo w wywiadzie dla ITV, gdzie twierdził, że ich synowie postanowili, że nie chcą widzieć swojej matki.

Britney zareagowała na Instagramie, pisząc:

„Zasmuca mnie, gdy słyszę, że mój były mąż postanowił omówić związek między mną a moimi dziećmi… Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest łatwe dla nikogo”.

Kevin twierdził również, że ostatnie prowokacyjne selfie Britney w mediach społecznościowych były dużą częścią problemu, nazywając to „trudnym” dla chłopców, zwłaszcza że są w wieku licealnym.

Britney Spears, Kevin Federline i ich wszystkie dzieci

Britney odniosła się do tych komentarzy, dodając: „Niepokoi mnie, że powód jest oparty na moim Instagramie. To było DUŻO przed Instagramem”.

W wywiadzie dla ITV Jayden podkreślił, że między chłopcami a ich matką „nie ma nienawiści”, ale przyznał, że naprawienie ich rozbitego związku zajmie dużo czasu i wysiłku”. Nastolatek dodał:

„Myślę, że w 100% można to naprawić. Po prostu zajmie to dużo czasu i wysiłku. Chcę tylko, żeby poprawiła się mentalnie. Kiedy jej się polepszy, naprawdę chcę ją znowu zobaczyć”.

Czy to koniec tej dramy?

 

IG: britneyspears

Fani bardzo MARTWIĄ SIĘ o Britney Spears!

fot. Instagram: britneyspears

Fani bardzo MARTWIĄ SIĘ o Britney Spears!

fot. Instagram: britneyspears