Już niedługo świat zobaczy jeden z najpiękniejszych i zapewne najdroższych wesel w historii. W końcu syn brytyjskich multimilionerów i córka amerykańskich multimilionerów połączą swoje fortuny. Podobno wesele ma odbyć się w jednej z gigantycznych posiadłości rodziców Nicoli Peltz.

Brooklyn Beckham już nie chce być słynnym fotografem. Ma na siebie inny pomysł

Brooklyn Beckham o swoich zaręczynach 

Ostatnio jednak Brooklyn Beckham opowiedział Jamesowi Cordenowi w „The Late Show” o swoich zaręczynach. Czy wszystko poszło, jak zaplanował? Nie do końca… Brooklyn próbował być romantyczny, przygotował na tę okazję altanę z kwiatów i świec i na tę okazję (oprócz boskiego pierścionka) podał ulubione wino swojej przyszłej narzeczonej.

Nie mogłem otworzyć wina, co było naprawdę żenujące […] Po 10 minutach w końcu go otworzyłem i nalałem jej kieliszek, a potem uklękłem. Nie wiedziała, co robię […] Zacząłem jej mówić, jak bardzo ją kocham, i trwało to jakieś 5 minut, a potem sięgnąłem po pierścionek – powiedział.

Brooklyn Beckham zabrał dziewczynę Nicolę Peltz i jej mamę do restauracji. Nie zachował się jak gentleman (ZDJĘCIA)

Otworzyłem pudełeczko i powiedziałem >wyjdziesz za mnie, bo chcę być z tobą do końca życia, a ty jesteś moją najlepszą przyjaciółką<, a ona po prostu zaczęła płakać – wyznał.

To sprawiło, że był przerażony, bo długo nie odpowiadała, a on czekał aż się uspokoi. Brooklyn opowiedział również, jak jego przyszła żona zainspirowała kilka z jego 84 tatuaży.

Brooklyn Beckham ma nowy, wielki tatuaż. Zrobił go dla Nicoli

Ślub i wesele mają odbyć się w posiadłości Peltzów na Florydzie w lipcu tego roku. Willa z 27 sypialniami warta jest ponad 400 milionów złotych (!!!)

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz fot. Backgrid USA / Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na przyjęciu zaręczynowym.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na przyjęciu zaręczynowym. Fot.Instagram/brooklynbeckham.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz Fot. Ulices Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum