Brooklyn Beckham (23 l.) niestety jest pośmiewiskiem internautów. Jego niedany dobór słów, wpadki na wizji i naiwne komentarze sprawiają, że jest łatwą pożywką dla ludzi w sieci. A do tego niedawno przyznał się, że aż 70 ze 100 tatuaży, które posiada,  zrobione zostały w rzeczywistości na cześć jego ukochanej. Zamiast cieszyć się ich szczęściem, w internecie pojawiły się komentarze z zapytaniami o jego „stabilność psychiczną”.

BrooklynBeckham i kolejna żałosna wpadka

Samozwańczy szef kuchni, który szefem kuchni jest  jedynie w swoich mediach społecznościowych wyznał także, że często robi makaron a la „anielskie włosy Nicoli Peltz”.

Zakochany po… tatuaże Brooklyn Beckham

A ostatnio pojawił się na imprezie magazynu Variety w Hollywoood, to tam powiedział:

Ona [Nicola Peltz] zawsze płacze, jak pokazuje jej nowy tatuaż dedykowany jej. Lubie robić sobie tatuaże i ją nimi zaskakiwać – powiedział Brooklyn Beckham.

Nicola Peltz komentuje swój konflikt z Victorią Beckham

Oprócz tego, Brooklyn Beckham ma na karku wytatuowane oczy Nicoli Peltz, a także list miłosny, który napisał jej zanim się ożenili.

Jego miłość i oddanie są godne podziwu, jednak w sieci pojawia się wciąż mnóstwo nieprzychylnych mu komentarzy, jeden z nich, znaleziony na Instagramie Brooklyna Beckhama podsumowuje to doskonale, „Ten dzieciak jest taki biedny. Cokolwiek nie zrobi ludzie będą się z tego śmiać”

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz Fot. SL, WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Brooklyn Beckham i Nicola Pelt Fot. SL, WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

David i Victoria Beckham Fot. Forum