Nicola Peltz (28 l.) w rozmowie z magazynem Cosmopolitan podzieliła się w tym tygodniu swoimi nadziejami na „zaoszczędzenie pieniędzy” na zakup wymarzonego domu, zapuszczeniu korzeni i założeniu rodziny z mężem Brooklynem Beckhamem (24 l.).

Anna Lewandowska na pokazie Victorii Beckham

Spadkobierczyni ogromnej fortuny wyjaśniła, że para ma nadzieję na wychowywanie planowanych dzieci w Los Angeles ze względu na zobowiązania zawodowe. Jednak obecnie stara się z ukochanym  zebrać fundusze na swój „dom marzeń”.

Przypominamy, że ojciec Nicoli, Nelson Peltz, jest wart 2,7 miliarda dolarów, podczas gdy jej mąż pochodzi z rodziny milionerów Beckhamów, których nie trzeba nikomu przesdtawiać.

Beckhamowie oszczędzają na wymarzony dom

W pewnym momencie mieliśmy dom w Los Angeles, ale sprzedaliśmy go, ponieważ powiedzieliśmy: Och, jedziemy na chwilę na Florydę.  A potem było: „Nie, żartuję, musimy być w LA w pracy”. To było takie głupie z naszej strony […] A teraz oszczędzamy pieniądze na nasz wymarzony dom. Ale oboje tak szczerze kochamy Nowy Jork. Gdyby nasza praca tam była, bylibyśmy tam w 5 sekund, wyznała.

Internauci znów bezlitośni. Brooklyn Beckham i naleśniki zamkniętymi oczami

Nicola ma nadzieję, że dzięki dobrze zapowiadającej się karierze aktorskiej odciśnie piętno na Hollywood, podczas gdy Brooklyn zrobi karierę jako szef kuchni.