Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu. Wiele gwiazd wierzy w niewinność Jarosława. Co na ten temat powiedziała była partnerka – Martyna Gliwińska?

Gwiazdy o Jarosławie Bieniuku

Jarosław Bieniuk został zatrzymany, jednak wiele gwiazd się za nim wstawiło. Gdy był w areszcie publiczne oświadczenie napisała Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski i Radosław Majdan. Była partnerka – Martyna Gliwińska również gorąco wierzy w niewinność Jarosława. Więcej na temat wpisu Natalii Siwiec znajdziecie tutaj: Natalia Siwiec wydała oświadczenie ws. zatrzymania Jarosława B. Stoję i zawsze będę stała murem za kobietami;

Martyna Gliwińska o niewinności Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk został zatrzymany przez policję – został podejrzany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. Sprawa jest w toku. Po wyjściu z aresztu wydał oświadczenie:

Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Jarosław Bieniuk wyszedł z aresztu. Wydał oświadczenie

„Fakt” skontaktował się z byłą partnerką Jarosława Bieniuka – Martyną Gliwińską, która postanowiła skomentować całą sytuację. Powiedziała, że nie wierzy w zarzuty, jej zdaniem ma to na celu wyłudzenie pieniędzy:

Zawsze stanę murem za Jarosławem. Jesteśmy wciąż bliskim przyjaciółmi i znam go od podszewki. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to ręczę, że cała ta fatalna sytuacja to nic innego jak nieudolna próba wyłudzenia – powiedziała dla Faktu.

Jarek jest ostatnią osobą stającą do kłótni i zdolną do agresji, to nie w jego stylu, on unika takich sytuacji. W kontaktach z kobietami jest wręcz nieśmiały i każdy kto go zna, wie co mam na myśli. Dobrze, że ma przyjaciół i rodzinę, która nigdy tego nie podważy – powiedziała Martyna Gliwińska w rozmowie z Faktem.

Z pewnością wkrótce cała sprawa się wyjaśni.

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Wyświetl ten post na Instagramie.

________🌸

Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)