W styczniu Pamela Anderson (52 l.) po raz piąty wzięła ślub. Tym razem celebrytka związała się z producentem filmowym z Hollywood – Jonem Petersem (74 l.). Ich małżeństwo nie trwało długo, bo zaledwie 12 dni. Anderson w rozmowie z The Hollywood Reporter powiedziała, że muszą „dokonać ponownej oceny tego, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem”.

52-letnia Pamela Anderson nadal może chwalić się swoimi największymi ATUTAMI – sylwetką i piersiami

Pamela Anderson i Jon Peters rozstali się!

Jej partner ma nieco inne zdanie na temat rozstania. W rozmowie z portalem Page Six, powiedział, że to nie była ich wspólna decyzja. To on postanowił zakończyć ten związek, o czym poinformował Pamelę… SMS-em.

Całe to małżeństwo przestraszyło mnie. Uświadomiłem sobie, że w wieku 74 lat potrzebuję prostego, spokojnego życia, a nie międzynarodowego romansu. Myślę, że najlepsze, co możemy zrobić, to rozstać się (….). Świat wie, że to zrobiliśmy i myślę, że teraz musimy iść własną drogą. Mam nadzieję, że możesz mi to wybaczyć – napisał.

Obolała Pamela Anderson wychodzi od lekarza o kulach (ZDJĘCIA)

Dla celebrytki to chyba była dobra wiadomość, bo zagraniczne media podają, że już dzień po ślubie uznała, że popełniła błąd. Decyzję o wyjściu za mąż podjęła po tym, jak wróciła z „duchowego oczyszczenia”, a jej serce było „zbyt otwarte”. Szybko pożałowała spontanicznej decyzji.

Kiedy do mnie napisała, że chce się pobrać, to było spełnienie marzeń, mimo że byłem zaręczony – wyznał Jon.

Mąż Pameli Anderson spłacił jej długi

Co ciekawe, choć szybko zorientowali się, że nie chcą być dalej razem, to w tym czasie Jon Peters zdążył spłacić długi Pameli Anderson. A nie była to mała kwota.

Porzuciłem wszystko dla Pam. Miała prawie 200 000 dolarów rachunków i nie mogła ich spłacić, więc ja to zrobiłem. I tak mi podziękowała… Nie ma takiego głupka jak stary głupek – wyjaśnił Peters.

WOW! Mamy polską Pamelę Anderson? (ZDJĘCIA)

Choć para się rozstała, to Jon nie chce kończyć tej znajomości! Producent filmowy chce, aby Anderson zagrała w jego najnowszym filmie „Prywatny tancerz”.

Mogę cię kochać, dając ci nową karierę. Potrzebujemy kilku tygodni, a potem możemy porozmawiać. Kocham cię – napisał do Pameli.

Pamela Anderson, Jon Peters/fot. Forum

Pamela Anderson/fot. Forum