Pamela Anderson (53 l.) na zawsze będzie kojarzona z wizerunkiem seksbomby lat 90., kiedy występowała w „Słonecznym Patrolu”. Wydaje się, że to zupełnie jej nie przeszkadza, bo sama lubi podkreślać swoje atuty. Kilka dni temu informowaliśmy, że modelka po raz piąty wyszła za mąż. Cztery dni po ślubie zakochana Pam pokazała pierwsze zdjęcie z mężem!

Pamela Anderson po raz PIĄTY wyszła za mąż! Jej wybrankiem jest uznany producent filmowy

Pamela Anderson i Jon Peters w podróży poślubnej

Pamela Anderson właśnie udostępniła pierwsze zdjęcie siebie i Jona jako małżeństwa. Modelka na swoim InstaStory dodała czarno białą fotografię, na której opera głowę o męża. Z uśmiechem od ucha do ucha, blond seks bomba wygląda absolutnie promiennie. Modelka ma na sobie jasny golf, natomiast Jon ubrał czarną kamizelkę popularnej marki The North Face

Zakochani najprawdopodobniej swoją podróż poślubną rozpoczęli od Niemiec.

Anderson przez wiele lat gościła na okładkach magazynu „Playboy„. Fani modelki byli kompletnie zaskoczeni, gdy media podały  informację o jej piątym ślubie ze znanym producentem filmowym. Ceremonia odbyła się zaledwie kilka dni wcześniej – 20 stycznia w Malibu.

Chodź wydawało się, że wszystko między nimi działo się tak nagle, małżeństwo zna się od lat. Poznali się w Rezydencji Playboy’a, gdzie Pam wówczas mieszkała. Zaczęli romansować, ale w pewnym momencie każde z nich poszło w swoją stronę – a po latach Anderson została jego żoną.

Pamela Anderson i Jon Peters razem na pierwszym zdjęciu od ślubu:

View this post on Instagram

Pamela and Jon look so in love!

A post shared by @ goyardclub_ on

Modelka przy okazji pokazała efekty sesji zdjęciowej w zmysłowej bieliźnie. Mimo swojego wieku Pam wygląda świetnie. Dalej ma to „coś” , co sprawia, że nikt nie jest w stanie przejść obok niej obojętnie. Jon czuje się przy niej o wiele młodziej a ona wprowadza w ich związek energię.

Dalej jest taką ikoną seksu jak kiedyś?

ZOBACZ WIĘCEJ:

52-letnia Pamela Anderson nadal może chwalić się swoimi największymi ATUTAMI; sylwetką i piersiami

52-letnia Pamela Anderson ma buzię jak 30-latka! A jak wygląda figura byłej modelki Playboya? Sami zobaczcie! (ZDJĘCIA)

Obolała Pamela Anderson wychodzi od lekarza o kulach (ZDJĘCIA)