Zaledwie dwa tygodnie temu w mediach pojawiła się informacja, że Pamela Anderson (52 l.) po raz piąty wyszła za mąż. Celebrytka poślubiła producenta filmowego z Hollywood – Jona Petersa (74 l.). Okazuje się, że 12 dni po ślubie już nie są razem!

52-letnia Pamela Anderson ma buzię jak 30-latka! A jak wygląda figura byłej modelki Playboya? Sami zobaczcie! (ZDJĘCIA)

Pamela Anderson rozstała się!

20 stycznia w Malibu, podczas prywatnej ceremonii, Pamela i Jon przysięgali, że będą ze sobą na dobre i na złe. Na obietnicach się skończyło. Kilkanaście dni po ślubie para stwierdziła, że czas się rozejść. Jak się okazuje, podczas sekretnego ślubu, para nie podpisała wszystkich dokumentów, dzięki którym formalnie zostaliby małżeństwem.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wasze wsparcie, ponieważ chcemy dokonać ponownej oceny tego, czego chcemy od życia i od siebie nawzajem. Życie to podróż, a miłość to proces. Mając na uwadze prawdę, wspólnie postanowiliśmy odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi. Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności – wyznała Anderson w rozmowie z The Hollywood Reporter.

Pamela Anderson – życie prywatne, partnerzy, dzieci

Pamela Anderson była już czterokrotnie zamężna. Pierwszym mężem gwiazdy „Słonecznego patrolu” był Tommy Lee, z którym doczekała się dwóch synów – Brandona i Dylana. Następnie Anderson została żoną Kid Rocka, a później dwukrotnie poślubiła Ricka Salomona. Przed związkiem z Jonem aktorka spotykała się z młodszym o blisko 20 lat piłkarzem – Adilem Ramim. Związek rozpadł się przez Adila. Piłkarz zdradzał, oszukiwał i prowadził podwójne życie.

ZOBACZ TEŻ:

Pamela Anderson BŁAGA Kim Kardashian: Proszę Cię o współczucie dla zwierząt!

Ideał z Instagrama: Poznajcie śliczną Cindy, która ma 6 milionów followersów

Shakira w genialnej kondycji. Pokazała jak wygląda bez makijażu

View this post on Instagram

Pamela and Jon look so in love!

A post shared by @ goyardclub_ on

Pamela Anderson, Jon Peters/fot. Forum

Jon Peters/fot.Forum