Pamela Anderson (53 l.) niegdyś symbol seksu i pożądania. Wydawać by się mogło, że show-biznes zapomniał o seks-bombie, ale Anderson sama nie pozwoli by słuch o niej zaginął. Kiedy nikt się jej nie przyglądał – gwiazda poślubiła uznanego producenta filmowego z Hollywood – Jona Petersa.

52-letnia Pamela Anderson nadal może chwalić się swoimi największymi ATUTAMI; sylwetką i piersiami

Pamela Anderson piąty raz wyszła za mąż

Pamela Anderson dała sobie jeszcze jedną szansę na miłość. Ikona seksu wyszła za hollywoodzkiego producenta – Jona Petersa (74 l.) Jak ustalił The Hollywood Reporter, ślub i przyjęcie były zorganizowane jedynie dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Kochankowie powiedzieli sakramentalne „tak” podczas prywatnej ceremonii w Malibu w poniedziałek, 20 stycznia.

Wszędzie są piękne dziewczyny, ale – od 35 lat – chciałem tylko Pameli. Doprowadza mnie do szaleństwa – w dobry sposób. Ona mnie inspiruje. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje – wypowiedział się na temat żony Jon w rozmowie z THR

Para po raz pierwszy spotkała się ponad 30 lat temu i według THR kochankowie odnowili romans w ostatnich miesiącach i utrzymywali swoją relację w tajemnicy. Dorośli synowie Pameli, Brandon i Dylan Lee, uczestniczyli w ceremonii ślubnej wraz z byłą żoną Jona – Christine Forsyth-Peters. Według THR córka Jona – Kendyl również była obecna na ślubie.

Aktorka i modelka wygląda naprawdę dobrze, aż ciężko uwierzyć, że ma 53 lata. Jej twarz nie zdradza wieku – Pamela musi korzystać z botoksu i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Związki Pameli Anderson i Jona

To małżeństwo jest piąte zarówno dla Pameli, jak i Jona. Anderson wyszła za mąż za perkusistę Motley Crue, Tommy’ego Lee (ojca jej synów). Była także żoną Kid Rocka i dwukrotnie poślubiła Ricka Salomona. Miłosna historia Jona obejmuje małżeństwa z aktorką Lesley Ann Warren i producentką Christine Forsyth-Peters. O producencie zrobiło się głośno gdy wyszedł na jaw,  12-letni romans z Barbrą Streisand, którą poznał na planie komedii Dla Pete’a.

Ona i Jon poznali się w połowie lat 80. w Playboy Mansion. Musiało minąć trochę czasu, by ich drogi ponownie się połączyły. Zarówno Pamela, jak i Jon są zdania, że teraz jest ich czas i tym razem na pewno im się uda.

Pamela Anderson na Instagramie:

View this post on Instagram

❤️ happy life

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Jon Peters

Fot.Forum

Gratulujemy i życzymy szczęścia na wspólnej drodze życia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

52-letnia Pamela Anderson ma buzię jak 30-latka! A jak wygląda figura byłej modelki Playboya? Sami zobaczcie! (ZDJĘCIA)

Obolała Pamela Anderson wychodzi od lekarza o kulach (ZDJĘCIA)

51-letnia Pamela Anderson świeci biustem i nową twarzą na ściance

Pamela Anderson

Fot.Forum/Backgrid Australia

Pamela Anderson

Fot.Forum/Backgrid Australia