W styczniu ubiegłego roku Pamela Anderson (53 l.) poślubiła uznanego producenta filmowego z Hollywood – Jona Petersa (75 l.). Zaledwie 12 dni później okazało się, że już nie są małżeństwem! Niespełna rok po rozwodzie gwiazda „Słonecznego patrolu” znów stanęła na ślubnym kobiercu!

Byli małżeństwem 12 dni. Mąż Pameli Anderson zdążył SPŁACIĆ JEJ DŁUGI

Pamela Anderson wzięła 6. ślub

Zagraniczne media podają, że Anderson poślubiła swojego ochroniarza Dana Hayhursta. Ceremonia odbyła się jeszcze w tamtym roku, a dokładnie w Wigilię Bożego Narodzenia, na działce gwiazdy na wyspie Vancouver w Kanadzie.

Co ciekawe, ponoć na zaślubiny nie został zaproszony nikt z bliskich pary! Pameli i Danowi towarzyszył jedynie fotograf, który był odpowiedzialny za zdjęcia dla tabloidu.

Jestem tu, gdzie powinnam być – w objęciach mężczyzny, który prawdziwie mnie kocha. Wzięliśmy ślub na terenie, który odkupiłam od moich dziadków 25 lat temu. To tutaj pobrali się moi rodzice. Oni nadal są razem. Czuję, że teraz wszystko wróciło do normy – powiedziała Pamela w rozmowie z Daily Mail.

Pamela Anderson – życie prywatne, partnerzy, dzieci

Pamela Anderson była już czterokrotnie zamężna. Pierwszym mężem gwiazdy „Słonecznego patrolu” był Tommy Lee, z którym doczekała się dwóch synów – Brandona i Dylana. Następnie Anderson została żoną Kid Rocka, a później dwukrotnie poślubiła Ricka Salomona. Przed związkiem z Jonem aktorka spotykała się z młodszym o blisko 20 lat piłkarzem – Adilem Ramim. Związek rozpadł się przez Adila. Piłkarz zdradzał, oszukiwał i prowadził podwójne życie. W styczniu 2020 roku wyszła za Jona Petersa, ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie 12 dni.

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner w czerwonym BIKINI jak Pamela Anderson z „Słonecznego Patrolu”

52-letnia Pamela Anderson nadal może chwalić się swoimi największymi ATUTAMI – sylwetką i piersiami

Pamela Anderson/fot. Forum

Pamela Anderson

Pamela Anderson/fot. Forum