Księżna Meghan miała ostatnio trudny czas. W filmie dokumentalnym przyznała, że ciągłe bycie na świeczniku jest męczące. Niestety, mimo wielu starań nie udało jej się pozyskać sympatii wszystkich Brytyjczyków, o czym świadczą wyniki jednej z ankiet.

Tabloidy cię ZNISZCZĄ! – księżna Meghan ze łzami w oczach wspomina TAMTE słowa

Księżna Meghan najmniej popularnym członkiem rodziny królewskiej

Gazeta Metro postanowiła przeprowadzić ankietę dotyczącą członków rodziny królewskiej. Według Expressu tylko 41 procent spośród 1005 ankietowanych oceniło księżną Meghan pozytywnie, co uczyniło ją drugą najmniej lubianą osobą z monarchii po księciu Andrzeju.

Ankieta została podzielona na kategorie wiekowe. 67 procent osób, które oceniło ją pozytywnie jest w wieku od 18 do 24 lat. Natomiast popularność księżnej wśród grupy wiekowej od 55 do 64 lat była znacznie mniejsza – tylko 28 procent ankietowanych było za nią.

Ankieta została wykonana po szczerym wyznaniu Meghan.

Powiedzieli, że brytyjskie tabloidy zniszczą nam życie – wspominała w wywiadzie. – Jako Amerykanka, nie rozumiałam tego. Chociaż spodziewałam się, że nie będzie łatwo, miałam nadzieję, że przynajmniej zostanę potraktowana sprawiedliwie. Starałam się, naprawdę próbowałam przyjąć brytyjską wrażliwość. Ale kiedy ludzie mówią o mnie nieprawdziwe rzeczy, chociaż tłumaczy im się, że to nieprawda, ale im wolno ciągle powielać te kłamstwa, to ja nie znam nikogo na świecie, kto by uznał, że to jest w porządku.

Mama byłego chłopaka Meghan Markle zabrała GŁOS w jej sprawie!

W ankiecie poproszono ludzi o wypowiedzenie się na temat szokującej wypowiedzi Meghan i aż 71 procent młodszych Brytyjczyków stwierdziło, że zrozumieli jej uczucia. Tym starszym jednak nie jest żal księżnej.

Myślicie, że jeszcze uda jej się uzyskać sympatię starszego pokolenia?

ZOBACZ TAKŻE:

Książę Harry POZYWA tabloid: Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił

Meghan Markle i Książę Harry opuszczą Anglię na stałe i zamieszkają w Stanach?!

 

 

Meghan Markle

Księżna Meghan fot. Forum/Mega Agency

Księżna Meghan fot. Forum/Mega Agency

Księżna Meghan z księciem Harrym i synem Archiem fot. Forum/REUTERS