Lady Gaga (34 l.) udzieliła chyba najbardziej chaotycznego wywiadu w życiu! Wokalistka była bohaterką wirtualnego wydania „Tonight Show” Jimmy’ego Fallona i w trakcie rozmowy, gdy dziennikarz dopytywał się jej o WIELKIE ogłoszenie w sprawie panującej pandemii, powiedziała mu, że nie ma czasu na rozmowę i … rozłączyła się. Źródło z bliskiego otoczenia artystki wyjawiło całą prawdę o wywiadzie. 

Lady Gaga niezręcznie przerwała wywiad z Jimmy’m Fallonem: „Nie mogę teraz rozmawiać”

Cała prawda o przerwanym wywiadzie Lady Gagi u Jimmy’ego Fallona

Jimmy Fallon, jak i wiele innych osobowości telewizyjnych z powodu pandemii utknął w domu i nie ma możliwości nagrywania dalszych odcinków w studio. Dziennikarz poradził sobie z problemem na swój sposób i postanowił przeprowadzać wywiady za pośrednictwem Face Time.

Gwiazdy i znane osoby zarażone KORONAWIRUSEM

Lady Gaga 1 kwietnia była gościem u Fallona i udzieliła najbardziej niezręcznego wywiadu. Piosenkarka była bardzo rozkojarzona i w między czasie rozmawiała ze swoimi asystentami, czasami nawet nie zdając sobie sprawy, że występuje w telewizyjnym show. Jej wywiad nagle się zakończył, gdy powiedziała Jimmy’emu „Po prostu nie mogę teraz rozmawiać”. 

Osoba z bliskiego otoczenia artystki w rozmowie z HollywoodLife zdradziła kulisy wywiadu Lady Gagi u Fallona.

Lady Gaga tak naprawdę nie stresuje się reakcją fanów na jej wywiad z Jimmy’m Fallonem, ponieważ rozgłos wykorzysta na swoją korzyść, gdy zdecyduje się na ujawnienie czegoś wielkiego, nad czym pracuje od dłuższego czasu – powiedziało źródło

Lady Gaga w niebotycznie wysokich szpilkach i oversizowej koszuli w kratę.

Fot.Forum/Backgrid USA

Informator potwierdził, że wielka niespodzianka artystki będzie przeznaczona dla osób dotkniętych pandemią spowodowaną szalejącym koronawirusem.

Chce zebrać pieniądze i przekaże wszystkie szczegóły, w jaki sposób zamierza to zrobić, kiedy ponownie porozmawia z Jimmy’m. Lady Gaga ma nadzieję, że szum wokół przerwanego wywiadu przyczyni się na jej korzyść, i jeszcze więcej ludzi będzie zainteresowanych jej ponownym wywiadem – dodał Informator 

Źródło ujawniło również, że wokalistka uwielbiała spędzać czas na kwarantannie z nowym chłopakiem Michaelem  Polansky. Gaga i Michael byli nierozłączni, zanim sytuacja jeszcze bardziej się skomplikowała. Ten czas traktują jako dodatkowy prezent od losu. Chociaż spotykają się dopiero od kilku miesięcy, najwyraźniej ich związek jest bardzo silny.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Pink i jej 3-letni syn zachorowali na koronawirusa i WYGRALI z nim walkę

Jessica Mercedes też ma problemy przez KORONAWIRUSA: „Muszę utrzymać biuro i butik na Mokotowskiej”

Kosmiczna Lady Gaga w błyszczącym kombinezonie na rozdaniu nagród.

Lady Gaga Fot.Forum

Lady Gaga z nowym chłopakiem Michaelem Polansky

Lady Gaga u Michael Polansky, Fot.Forum/Mega Agency