Liczba rezerwacji na Cybertrucka Tesli (cena ok. 500,000 złotych za sztukę), przekroczyła w Stanach Zjednoczonych 1 milion, co oznacza, że kupujący mogą czekać latami, a nie miesiącami, aby dostać w swoje ręce słynny elektryczny pojazd Elona Muska. Jedną ze szczęśliwych posiadaczek kosmicznego samochodu jest m.in. Lady Gaga, która została sfotografowana w Los Angeles.

Quebonafide rozbił swoją Teslę w centrum Warszawy

Jednak Lady Gaga to nie jedyna gwiazda,, która postawiła na niecodziennie wyglądający model. Oto znane twarze, które zaparkowały w swoich garażach długo wyczekiwane auto Tesli.

Muzyk i dyrektor kreatywny męskiej linii Louis Vuitton – Pharrell Williams został zauważony za kierownicą Cybertrucka w Miami na Florydzie w styczniu 2024 roku. Serena Williams również posiada kultowe autko.

Gwiazdy jeżdżą Cybertruckiem Tesli

Laureat Oscara, reżyser Spike Lee pochwalił się swoim Cybetruckiem, który mierzy prawie 6 metrów długości, już w grudniu 2023 roku. Nowojorski gwiazdor wyznał, że zapisał się na listę oczekujących 2 lata wcześniej. Trzeba zaznaczyć, że miesięcznie produkowanych jest ok. 10 sztuk Cybertrucka (*dane na listopad 2023).

Elon Musk wysłał Teslę w kosmos

Elon Musk jest właścicielem sztuki #1, a główny projektant Tesli, Franz von Holzhausen, jest także właścicielem Cybertrucka – 2. kiedykolwiek wyprodukowanej sztuki. Aktor i prezenter telewizyjny, a także słynny entuzjasta motoryzacji – Jay Leno również ma swój egzemplarz.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: