Lady Gaga (34 l.) mogła udzielić najkrótszego na świecie wywiadu dla „Tonight Show”, mówiąc Jimmy’emu Fallonowi, że nie ma czasu teraz rozmawiać, zanim kompletnie wyłączyła się z rozmowy. O co chodziło? Sprawdźcie sami.

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Lady Gaga przerywa wywiad z Jimmy’m Fallonem

Z powodu epidemii koronawirusa programy telewizyjne zawiesiły nagrywanie nowych odcinków w trosce o zdrowie wszystkich osób biorących udział w produkcji. Dziennikarze i telewizyjni showmani radzą sobie z tym na własny sposób. Kuba Wojewódzki nadal zaprasza gości, jednak nie do studia, a do… swojego domu.

Tak to sobie WYMYŚLIŁ Wojewódzki. Jak teraz wygląda jego program?

Podobnie poradził sobie z zaistniałą sytuacją amerykański dziennikarz i prezenter telewizyjny Jimmy Fallon, który wywiady nagrywa u siebie w domu przy pomocy FaceTime.

Jego gościem 1 kwietnia była Lady Gaga, która przeprowadziła najbardziej niezręczny wywiad w swoim życiu. Artystka wyglądała na rozproszoną i rozmawiała ze swoimi asystentami, nawet nie zdając sobie sprawy, że występuje w telewizyjnym show.

Dziennikarz podekscytowany przywitał się z Lady Gagą gdy ich połączenie się zaczęło, po czym obrócił telefon w stronę kamery, by widzowie mogli również zobaczyć wokalistkę.

Fallon starał się pociągnąć artystkę za język, dopytywał o tajemnicze ogłoszenie, które Lady Gaga miałaby zdradzić w jego programie. Dodał, że jest to związane z panującą epidemią koronawirusa.

Nie mogę Jimmy. Nie mogę teraz rozmawiać. Przepraszam. To naprawdę bardzo dziwny czas – powiedziała Lady Gaga

Dziennikarz nie opuszczał i podkreślał, że jest to coś dużego, po pomoże ludziom zmagającym się z koronawirusem.

Nie mogę ci teraz powiedzieć wszystkiego, ponieważ wciąż uzgadniam szczegóły i mam wiele telefonów do wykonania – powiedziała Lady Gaga

Jej wywiad zakończył się chaotycznie, ale widać było, że artystka robi co może by pomóc jak największej liczbie ludzi.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lady Gaga znowu jest w ciąży? Wszystko wskazuje na to, że tym razem to prawda

Jimmy Fallon wytarmosił Donalda Trumpa za włosy! (VIDEO)

Influencer apeluje do Jessici Mercedes w związku z koronawirusem: „Czy kolejna para butów jest ważniejsza?”

Lady Gaga

Lady Gaga, fot.Forum/Mega Agency

Lady Gaga

Lady Gaga, fot.Forum