Lady Gaga (33 l.) jest jedną z najbardziej zapracowanych wokalistek w USA. Każdy z jej albumów osiąga niebywały sukces, piosenkarka występuje również w filmach – mało tego Gaga angażuje się w pomoc społeczną. Natłok obowiązków może być przytłaczający, a gdy celebryci czują się zestresowani sięgają po papierosy, czy używki.

Lady Gaga wróciła do dawnego wizerunku. Zobacz jej pierwszy TELEDYSK od 3 lat

Lady Gaga wolna od nałogów

Wokalistka właśnie wypuściła swój długo oczekiwany singiel „Stupid Love”. Gaga powróciła do wymyślnych stylizacji, dokładnie jak z początków kariery w show-biznesie. Oprócz tego celebrytka porzuciła niezdrowy nałóg, jakim jest palenie papierosów.

Artystka poczuła, że musi iść za ciosem. Teraz w jej życiu dużo się dzieje. Zapowiedz nowej płyty, świeży związek i do tego walka o zdrowie i dobre samopoczucie.

TE gwiazdy nie mogą pożegnać się z nałogiem, jakim jest palenie papierosów (FOTO)

Przysięgam na swoje życie, że nie palę już papierosów – powiedziała Gaga w rozmowie z New Music Daily

W wywiadzie wokalistka przekonywała, że rzuciła niezdrowy nałóg. Artystka wyznała, że bywały takie dni – kiedy potrafiła wypalić 2 paczki, czyli 40 papierosów dziennie!

Zawarte w papierosach substancje smoliste z pewnością nie oszczędzały jej krtani, czy strun głosowych, a jak wiadomo Lady Gaga zarabia ze śpiewania. Wokalistka przyznała, że rezygnacja z papierosów nie była łatwa.

Jeśli nie palisz, to nie zaczynaj! Ponieważ rzucenie palenia jest strasznie ciężkie – powiedziała Lady Gaga

Nigdy więcej już nie zapalę – dokończyła optymistycznie piosenkarka

Lady Gaga

Fot.Forum/X17

Być może to nowy związek zmotywował Gagę do walki o swoje zdrowie i do zmieniania swojego, dotychczasowego życia i złych nawyków. Rozpoczyna się nowa era dla wokalistki – Era bez dymu! 

Przypominamy, że Lady Gaga od około miesiąca spotyka się z Michael’em Polansky’m, który jest inwestorem i przedsiębiorcą. Pracuje na stanowisku prezesa Grupy Parker, instytutu zajmującego się opracowywaniem nowych terapii w walce z rakiem.

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lady Gaga znowu jest w ciąży? Wszystko wskazuje na to, że tym razem to prawda

Lady Gaga w wesji no make up. W tych włosach trudno ją rozpoznać

Lady Gaga pokazała zdjęcie z nowym partnerem: Wygląda jak młody George Clooney