Wiele zrozpaczonych serc zatopiło się w smutku, gdy para gwiazd, Shawn Mendes i Camila Cabello ogłosili w 2021 roku, że kończą swoją romantyczną podróż. Jednakże, niedawne zdjęcia z festiwalu Coachella Valley Music and Arts Festival wywołały spekulacje, że para znów jest razem. Czyżby miłość ożyła? Czy to tylko przyjaźń?

Camila Cabello i Shawn Mendes znowu razem?

Według źródeł Page Six, Mendes i Cabello nadal są tylko przyjaciółmi, którzy darzą się dużą miłością i mają między sobą historię, ale nie są z powrotem w związku. Insajderzy twierdzą, że para pozostawała w kontakcie od czasu rozstania i postanowili się spotkać na Coachelli, ponieważ obaj tam jechali. Jednakże, źródło ujawnia, że ich pocałunek, który został uchwycony na taśmie przez innych uczestników festiwalu, był tylko jednorazowy.

Camila Cabello i Shawn Mendes ogłosili rozstanie! CO SIĘ STAŁO?

Pocałunek był tylko jednym z wielu momentów, które zwróciły uwagę na Coachelli. Kiedy Shawn Mendes wykonywał swoje hity, w tym „Where Were You In The Morning”, na scenie, to właśnie tam Camila Cabello dołączyła do niego i zatańczyła z nim, trzymając go za rękę.

Para rozstała się na początku 2021 roku, po ponad roku związku. Wspólnym oświadczeniem udostępnionym dla mediów powiedzieli, że zaczęli swoją relację jako najlepsi przyjaciele i nadal takimi pozostaną, ponieważ ich „miłość do siebie jako ludzi jest silniejsza niż kiedykolwiek”.

Mendes jest aktualnie singlem, a Cabello, która niedawno rozstała się z przedsiębiorcą Austinem Kevitchem. Reprezentanci Mendesa i Cabello nie skomentowali jeszcze tych doniesień.

Czy to powrót Mendesa i Camili Cabello? Czy może są oni tylko przyjaciółmi? Czas pokaże, co przyniesie przyszłość dla tej znanej pary. Jedno jest pewne, na Coachelli oboje wyglądali na bardzo szczęśliwych.

 

 

Shawn Mendes Camila Cabello

West Hollywood, CA – *