Caroline Derpienski, 22-letnia modelka znana wcześniej jako Karolina Derpieńska pochodzi z Białegostoku. W tym roku zszokowała Polskę swoim gwiazdorskim przybyciem na czerwone dywany prosto z Miami.

Samozwańcza celebrytka mocno namieszała w polskim show-biznesie, udzielając wielu kontrowersyjnych wywiadów. Weszła również w wiele konfliktów z polskimi gwiazdami m.in. z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, Sandrą Kubicką oraz Anetą Glam z „Żon Miami”.

Caroline Derpienski o Pandora Gate! „Nagle afera na całą Polskę”

Caroline Derpieński na wieczorze panieńskim w Miami

Na swoim Instagramie samozwańcza celebrytka opublikowała post z wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki. Młoda gwiazda bawiła się w Miami wraz z bogatymi przyjaciółkami. Wiele osób zarzucało Caroline, że nie mieszka ona w Miami lub też, że nie ma tylu znajomych i pieniędzy, jak przedstawiała to w wywiadach w Polsce. Czy tą publikacją chciała udowodnić, że ma bogate przyjaciółki i stać ją na tak awargandowe imprezy za oceanem?

Sandra Kubicka pozwana na KOSMICZNĄ kwotę przez Caroline Derpieński?!

Na imprezie królował przepych i bogactwo. Nie zabrakło kolorowych gadżetów, balonów, a także baniek mydlanych.  Derpieński opublikowała również dwa nagrania, na których wszyscy goście bawią się w strojach kąpielowych. Kobiety ubrane były w ubrania najlepszych światowych marek. Na zdjęciach widzimy celebrytkę w towarzystwie koleżanki, która ma brać ślub. Przyszła panna młoda miała na sobie strój od Dolce&Gabbana.

Jessica Mercedes wypiera się znajomości z Caroline Derpieński! „Nie znam jej”

Pod postem Caroline Derpieński napisała:

Wieczór panieński. Gratulacje! – słowa kierowane do przyszłej panny młodej

Przyjaciółka celebrytki nie pozostała jej dłużna i skomentowała post.

Dziękuję za przybycie. Miło było dzielić z tobą ten wyjątkowy dzień – odpowiedziała

Fani również byli zachwyceni strojami, a także przepychem imprezy, w której uczestniczyła modelka.

  • Jesteś taka piękna
  • Kocham Cię Caroline
  • TUTAJ JEST JAKBY DOLLAR$OWO! 💸
  • Nikt nie może zaprzeczyć, jaka jesteś piękna, każda sukienka, każde ubrania idealnie na Tobie wyglądają!!!!!! ❤️🔥👏🏼 – komentują fani młodej celebrytki

Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

Caroline Derpieński, fot. AKPA