Jakiś czas temu prosto zza oceanu, do Polski powróciła 22-letnia Caroline Derpieński. Pochodząca z Białegostoku modelka od kilku lat mieszka w Miami u boku 60-letniego milionera, z którym obecnie jest zaręczona. Na swoim Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 6 milionów osób publikuje przede wszystkim przesycone bogactwem kadry, egzotyczne podróże i drogie stylizacje z luksusowymi samochodami w tle.

Teraz Derpieński coraz częściej pojawia się na polskich eventach, gdzie udziela kontrowersyjnych wywiadów komentując nasz rodzimy show-biznes, a raz na jakiś czas wchodzi w konflikt z kolejnymi polskimi celebrytkami – Derpieński ma już na pieńku m.in z Julią Wieniawą, Katarzyną Nosowską, Klaudią Halejcio, a ostatnio również z Anetą Glam z „Żon Miami” oraz Sandrą Kubicką.

Caroline Derpieński UDERZA w Sandrę Kubicką! „Jest strasznie zdesperowana, próbuje się na mnie wybić”

Caroline Derpieński domaga się przeprosin od Sandry Kubickiej

Z tą ostatnią konflikt trwa od maja 2023 roku, gdy Kubicka ośmieliła się skomentować poczynania Derpieński na swoim Instagramie:

Kochane moje, błagam nie słuchajcie tej kobiety!!! Bycie „ZNANĄ” to nie jest sukces. Liczba followersów na Instagramie nie jest wyznacznikiem tego, czy jesteście lepsi czy gorsi. Chwalenie się pieniędzmi swojego partnera – tego nie skomentuje… Bo skąd ma pieniądze skoro mówi, że nie trzeba pracować? A uroda… PRZEMIJA. Poza tym to pojęcie względne. Każda z nas jest inna i piękna – nie czujcie się mniej piękne przez taką wypowiedź. Moje uszy krwawią. Przestańcie promować takich ludzi. Dzieci potem mówią, że nie chcą iść do szkoły ani mieć pracy, bo wystarczy znaleźć bogatego faceta…

Z kolei w rozmowie z naszym reporterem, Sandra stwierdziła, że w polskim show-biznesie jest wiele osób, które „koloryzują” własne kariery oraz płacą za artykuły na portalach plotkarskich:

A dlaczego ją promujecie? (…) Bo ja wiem, dlaczego i nie wiem, czy chcecie, żebym to powiedziała. Wiem, że jest bardzo dużo portali, które biorą za to pieniądze. Więc tak naprawdę, to przedstawia, że każdy jest do kupienia w dzisiejszych czasach, można sobie karierę kupić – wyznała, po czym stwierdziła, że być może odwiedzi Miami w towarzystwie Krzysztofa Stanowskiego, by rozwiązać zagadkę popularności Caroline.

Sandra Kubicka gorzko o życiu w USA: „Ludzie się za dużo naoglądali filmów”

Sandra Kubicka ma zapłacić 200 tysięcy złotych Caroline Derpieński

Derpieński prawie natychmiast zareagowała i opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym domagała się od Kubickiej przeprosin w ciągu 24 godzin:

Wzywam Panią Sandrę Kubicką do natychmiastowego zaprzestania naruszania moich praw osobistych w wywiadzie serwisu „Kozaczek” dn 18.08. 2023 oraz innych rozmów medialnych, przekazano i zasugerowano, jakobym miała kupować wywiady w mediach oraz w związku z materiałem video „Caroline Derpienski płaci za wywiady? Damian Glinka odpowiada”, co wpływa na Mój Image, jak również oddziałuje na Opinię Publiczną w Polsce oraz poza granicami, żądam PRZEPROSIN w przeciągu 24 h od momentu publikacji tego pisma, w mediach społecznościowych należących do Pani Sandry Kubickiej – opublikowanym w formie postu/Instagram story (…) oraz PRZEPROSIN w formie mailowej, zarówno DLA MNIE, jak i DLA PORTALI, którym udzielałam wywiadów. W przypadku, gdy Pani Sandra Kubicka nie przeprosi i nie zastosuje się do wyżej wymienionych żądań w przeciągu 24 h, to sprawa zostanie skierowana do sądu po upływie powyższego okresu, a kwota, o którą wystąpię i zostanie zasądzona, zostanie przekazana w całości na rzecz „Fundacja TVP”.

Jak można się było spodziewać, Sandra Kubicka nie przejęła się groźbami ze strony Derpieński i żadne przeprosiny nie pojawiły się na jej profilu. 22-letnia celebrytka zza oceanu zapowiedziała więc oficjalni pozew oraz podała kwotę, jakiej zamierza zażądać od byłej modelki:

W związku z upłynięciem 24 h w ciągu kilku dni sprawa trafi do sądu. Moje żądanie na rzecz fundacji wspierającej polskie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnościami wynosi 200 tysięcy polskich złotych.

Zapytaliśmy Sandrę co o tym myśli, jednak odmówiła komentarza.

IG: carolinederpienski

Monika Goździalska o Caroline Derpieński: „Laska żyje w nibylandii i ukradła jednorożca”

pasekkozak