Kilka dni temu Sylwester Wardęga i Mikołaj Konopski otworzyli „puszkę pandory” i opublikowali filmy, które wstrząsnęły obliczem polskiego internetu i zapoczątkowały aferę pedofilską okrzykniętą nazwą „PandoraGate”. W swoich materiałach przedstawili dowody przeciwko znanym youtuberom, którzy mieli wysyłać wiadomości o podłożu seksualnym do nieletnich fanek, prosić o nagie zdjęcia, nagabywać na spotkania, a w przypadku jednego z nich pojawiło się podejrzenie kontatów seksualnych z 13 i 14-latkami. Internauci, celebryci i osoby z bliskiego otoczenia youtuberów są oburzone zachowaniem swoich dawnych idoli, a afera rozkręciła się do tego stopnia, że do śledztwa włączyła się policja i prokuratura.

Kuba Wojewódzki DRWI z afery pedofilskiej PandoraGate! „Ty, ja jednak wolę starsze”

Caroline Derpienski o aferze z youtuberami Pandora Gate

Coraz więcej osób wypowiada się w związku z Pandora Gate, a teraz do tego grona dołączyła Caroline Derpienski – modelka i skandalistka z Miami, której kontrowersyjne wypowiedzi niejednokrotnie wstrząsnęły polskim show-biznesem, gdy Caroline jeszcze nie tak dawno temu przebywała w swoim ojczystym kraju.

I choć samozwańcza celebrytka ma niewiele (a właściwie zero) wspólnego z całą sprawą, portal Party postanowił zapytać ją, co sądzi na temat skandalu, który wybuchł na polskim YouTube. Okazuje się, że Derpienski jest zaskoczona faktem, że afera wybuchła… dopiero teraz. Jej zdaniem dorośli influencerzy tworzący content dla dzieci od początku budzili jej podejrzliwość:

Sądzę o tej sprawie tyle, że dlaczego nie robi się głośnych na całą Polskę śledztw, kiedy w rodzinach następuje gwałt, kontakty seksualne z nieletnimi. Tylko kiedy sławna osoba ma kontakty z 14-latką,kiedy jej kontent był właśnie dla dzieci, co już było podejrzane od początku, że stary chłop, zamiast docierać do rówieśników, bawi się w przedszkolankę, to nagle afera na cała Polskę.

Następnie Caroline przyznała, że jej zdaniem powinno ograniczać się dzieciom korzystanie z internetu bez nadzoru osoby dorosłej oraz zaprzestać promowania wszelkiego rodzaju influencerów, którzy później zarabiają na swojej młodej widowni:

Uważam, że rodzice do 15. roku życia powinni odciąć dzieciom internet i pozwalać używać jedynie do celów naukowych. Po co w ogóle promować tych pajaców, co zarabiają na dzieciach, a potem wychodzą takie kwiatki.

Musimy przyznać, że pierwszy raz się… z nią zgadzamy. Caroline zabłysnęła naprawdę dojrzałą odpowiedzią?

Patricia Kazadi zachwycona Caroline Derpieński?! „Super inteligentna laska” (WIDEO)

pasekkozak

Sonda

poll-violet

Caroline Derpieński od jakiegoś czasu mocno miesza w polskim show-biznesie i co rusz upewnia się, że będzie o niej głośno. Niektórzy uważają, że jest znudzoną dziewczyną bogacza, inni, że jej persona to "eksperyment społeczny". Jakie macie o niej zdanie?

1

Uwielbiam ją! Jest szczera i mówi to, co myśli

2

Nie mogę jej znieść, niech wraca do Miami

3

Nie wierzę, że to na serio. To musi być eksperyment społeczny!

Kubicka i Stanowski specjalnie pojadą do Miami zdemaskować Caroline Derpienski?!

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Caroline Derpienski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski

IG: carolinederpienski