Kate Middleton (41 l.) uczestniczyła dziś w serii spotkań z młodymi rodzinami w Windsorze w ramach swojego programu związanego z rozwojem dziecka. Podczas gdy stylowa mama trójki dzieci spotykała się z rodzicami i małymi dziećmi z regionu, jej szwagier, książę Harry (38 l.), przygotował się na zupełnie inny dzień w Londynie. Przypominamy, że małżonek Meghan Markle pojawił się w londyńskim sądzie, aby zeznawać przeciwko gazetom z Mirror Group.

Przepiękna księżna Kate przyćmiła wszystkich na koronacji [zdjęcia]

Księżna Walii zadebiutowała dziś w niebiesko-białej marynarce w pepitkę. Elegancki i stylowy żakiet pochodzi z Zary, ale model podobno jest już wyprzedany. Księżna zaprezentowała w Windsorze styl „luksusowego casualu”, czyli luźnego zestawu, który wygląda na drogi.

Jak go osiągnąć? Stawiając na bazowe kolory takie jak granat czy biel i wybierając „luksusowe” elementy tj. złote guziki czy wzór pepitki.

Księżna Kate i luksusowy casual

Oprócz marynarki z Zary księżna Kate miała na sobie spodnie typu chinos z podwyższonym stanem od L.K. Bennett i biały top od Ralpha Laurena. Obie rzeczy bardzo często miksuje w ramach innych zestawów. Do tego Kate Middleton postawiła na płaskie baleriny od Emmy London. Przyszła królowa miała na sobie również diamentowe kolczyki i wisiorek od Mappin & Webb.

Księżna Kate, taczka i książę Louis z okazji 5. urodzin

Księżna od lat nosi marynarki z Zary, ze szczególnym upodobaniem do tweedowych fasonów hiszpańskiego brandu. Księżna ma oko do wybierania tych, które wyglądają na dużo droższe niż są w rzeczywistości.