Channing Tatum i Jessie J wspólnie pojawili się na imprezie poświęconej zespołowi Aerosmith, dając wszystkim do zrozumienia że znowu się spotykają. Para wyglądała na zakochanych jak nigdy. Channing cały czas był blisko Jess, trzymał ją w tali i rozbawiał ją.  Świadkowie twierdzą, że wyglądali na szczęśliwych i zakochanych, jak na początku znajomości. Motyle w brzuchu wróciły!

Channing Tatum i Jessie J znowu RAZEM! „Nikt nie jest piękniejszy od Jess i tak, dotyczy to również mojej ex”

Channing Tatum i Jessie J zadebiutowali na ściance pierwszy raz od powrotu

Channing Tatum odzyskał Jessie J i wygląda na zadowolonego jak nigdy! Para spotykała się przez rok, po czym ku zaskoczeniu wszystkich ogłosili, że się rozstają. Wszystko działo się przed świętami Bożego Narodzenia. Wygląda na to, że po krótkiej separacji Tatum i Jessie J dali sobie kolejną szansę. 

Aktor zaciekle bronił ukochanej, gdy jeden z hejterów napisał pod ich wspólnym zdjęciem, że Jenna Dewan bardziej do niego pasowała. Tatum w odpowiedzi wyjaśnił, że jego serce należy do Jessie J, która jest nie tylko piękna, ale jest również dobrym człowiekiem.

Na gali oboje wyglądali zachwycająco. Channing postawił na klasyczny garnitur. Zrezygnował jednak z muszki czy krawatu a na nogi założył mokasyny. Aktor „Magic Mike” patrzył na Jessie z uwielbieniem.

Wokalistka pojawiła się w seksownie opinającej ciało, asymetrycznej sukni. Tego wieczoru Jessie J postawiła na srebro. Suknia przyciągała wzrok, tak samo jak głęboki dekolt! Jess kreację uzupełniła o biżuteryjną torebkę i sandałki na szpilce. Przez jej mocny makijaż i fryzurę wokalistka wyglądała trochę jak Kleopatra 🙂

Channing Tatum Jessie J

Fot.Forum/Backgrid USA

Channing Tatum Jessie J

Fot.Forum/Backgrid USA

Jesteśmy ciekawi jak będzie rozwijała się ich relacja. Trzymamy za nich kciuki!

Channing Tatum publikuje zdjęcie Jessie J na swoim Instagramie:

View this post on Instagram

Sculpture of magic.

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

Tworzą stylową parę?

ZOBACZ WIĘCEJ:
Jessie J tłumaczy się z BŁĘDU w tatuażu

Channing Tatum i Jessie J poszli do klubu z przyjaciółmi, ale zachowywali się, jakby nikogo obok nie było (ZDJĘCIA)

Channing Tatum zamieścił na Instagramie niepokojące VIDEO. Przyznaje, że chodzi na terapię