Channing Tatum postanowił cofnąć się wstecz i publicznie wypowiedzieć się na temat rozwodu z byłą żoną, Jenną Dewan.

„Walczyliśmy o to przez naprawdę długi czas”, 42-letni gwiazdor powiedział w lutowym wydaniu magazynu Vanity Fair, „mimo że oboje wiedzieliśmy, że trochę się od siebie oddaliliśmy”.

Channing Tatum opowiada o rozwodzie

Po spotkaniu na planie filmu Step Up z 2006 roku, Tatum i Dewan pobrali się w 2009 roku i powitali na świecie córkę Everly w 2013 roku. W 2018 roku para ogłosiła decyzję o separacji i złożyła pozew o rozwód jeszcze w tym samym roku. Sędzia podpisał rozwiązanie ich małżeństwa w 2019 roku.

Channing Tatuum i ciężarna Jenna Dewan na plaży

„Myślę, że opowiadaliśmy sobie historię, kiedy byliśmy młodzi, i po prostu powtarzaliśmy sobie tę historię, bez względu na to, jak rażąco życie mówiło nam, że jesteśmy tak różni” – kontynuował Tatum. „Ale kiedy jest się rodzicami, naprawdę rozumiecie różnice między wami. Świat mówi to cały czas. Jak inaczej wychowujecie dzieci, jak patrzycie na świat, jak przechodzicie przez świat”.

Jenna Dewan wyznała, że Channing Tatum nie pomagał jej po urodzeniu córki

Jak zauważył aktor, życie po rozwodzie nie było łatwe.

„Na początku było to bardzo przerażające i wzbudzające lęk” — powiedział o pierwszych dniach po rozstaniu z Dewan. „Twoje życie po prostu obraca się tylko wokół ciebie. Cały plan, który miałeś dosłownie zamienia się w piasek i przechodzi przez palce, a ty po prostu myślisz:„ Och, s-t. I co teraz? ”

Ostatecznie jednak Tatuum stwierdził, że rozwód wyszedł mu na dobre.

 „Prawdopodobnie właśnie tego potrzebowałem” – dodał. „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek wykonał pracę nad sobą w taki sposób, w jaki musiałem wykonać po tym, aby naprawdę dowiedzieć się, co dalej. I tak naprawdę zaczęło się od mojej córki Po prostu rzuciłem wszystko i skupiłem się na niej. I to była naprawdę najlepsza możliwa rzecz, jaką kiedykolwiek mogłem zrobić. Ponieważ w czasie, który mamy tylko dla siebie, staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi.

Channing Tatum pierwszy raz pokazał twarz 8-letniej córki: „Wygląda jak tata”

Jednak zarówno Dewan, jak i Tatum ponownie znaleźli miłość. Dewan jest zaręczona ze Stevem Kazee, z którym ma wspólnego syna, 2-letniego syna Calluma. Jeśli chodzi o Tatuma, on i Jessie J rozstali się w 2020 roku po około dwóch latach randek, a teraz jest w związku z Zoë Kravitz.

 

Channing Tatum na Złotych Globach.

Channing Tatum, fot.Forum.

Channing Tatum Jessie J

Channing Tatum Jessie J, fot.FORUM

Channing Tatum Jessie J

Channing Tatum Jessie J, Fot.FORUM/Mega Agency