Chrissy Teigen (38 L.) zszokowała fanów przezroczystej sukience w panterkę, gdy pojawiła się na gali City Harvest 2024 w Nowym Jorku ze swoim mężem Johnem Legendem.

Na wypełnionej celebrytami imprezie charytatywnej zbierano pieniądze na zapobieganie brakom żywności w Nowym Jorku. Oprócz Legenda i Teigen na gali pojawili się m.in.: Taye Diggs, Richard Gere czy Busy Philipps.

Khloe Kardashian świeci gołymi sutkami w przeźroczystej sukience

Chrissy Teigen nie założyła stanika pod przezroczystą sukienkę Niny Ricci. Nie miała na sobie również majtek. Jak widać moda, którą zapoczątkował Kanye West przyjmuje się na salonach.

Chrissy Teigen w przeźroczystej sukience

To nie pierwszy raz, gdy Chrissy Teigen zszokowała innych. W zeszłym miesiącu mama czwórki dzieci założyła przezroczystą gorsetową sukienkę na coroczną imprezę Jaya Z i Beyoncé z okazji wręczenia Oscarów, przyznając w poście na Instagramie, że ten odważny look pokazał jej „blizny po lifitingu piersi”.

Bianca Censori bez majtek w koronkowym staniku

Przez miesiące Kanye West, na którym cały świat wiesza psy, lansuje modę na „nagość”. Jego żona Bianca Censori wielokrotnie pokazywała się publicznie w niemal nieistniejących ubraniach. Wszyscy widzieli jej nagie piersi, pośladki a nawet łono. Niedawno nawet Khole Kardashian pokazała się na imprezie swojej siostry Kylie Jenner bez stanika. Kto następny?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum