Bianca Censori (29 l.) i Kanye West (46 l.), którzy spędzili niedzielę wielkanocną z dziećmi rapera, zostali sfotografowani w drodze na kolację w Gigi’s w Los Angeles. Na randkę Bianca Censori założyła koronkowy czarny stanik i koronkowe rajstopy w cielistym kolorze. Dla odmiany swój look połączyła z masywnymi butami na platformie.

Rodzina Bianki Censori to gangsterzy. Kanye powinien się bać?

Wygląda na to, że projektantka Yeezy nie miała na sobie bielizny, ponieważ idąc do restauracji trzymała torebkę nad miejscem intymnym. Nie wiadomo czemu celebrytka nadal w ten sposób eksponuje siebie i swoje krągłości. Gdyż jak donosi Dailymail.com, Censori zdaje sobie sprawę, że jest „nadmiernie eksponowana” i jest coraz bardziej zmęczona wykorzystywaniem jej jako „bezpłatnego narzędzia marketingowego”.

Bianca Censori Kanye West

Bianca Censori zmęczona „nagością”?

Źródło twierdziło, że Bianca „potrzebuje przerwy i musi się wycofać”, chociaż „uwielbia zainteresowanie”. Według doniesień celebrytka chce mieć dzieci z Kanye Westem i tylko czeka na odpowiedni moment. Teraz para skupiona jest na promocji najnowszego albumu muzycznego Kanye Westa.

Bianca Censori paraduje w bieliźnie po ulicy

Kanye West i Bianca Censori pobrali się w grudniu 2022 roku, zaledwie kilka tygodni po sfinalizowaniu jego rozwodu z Kim Kardashian (43 l.), z którą ma 4 dzieci.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: