Christina Aguilera (42 l.) ogłosiła właśnie nowy projekt. Jej fani z całego świata muszą być zachwyceni, że piosenkarka ogłosiła swoją rezydencję w Las Vegas, publikując nowe, seksowne zdjęcie, na którym ma na sobie wyzywający gorset i nową, krótką fryzurę. W komentarzach od razu zwrócono uwagę na jej nową figurę!

Christina Aguilera w nowej fruzurze. Wow!

Zanurz się w fuzji sztuki i muzyki. Przynoszę do Las Vegas kameralny, uwodzicielski i wyrafinowany nowy program […] @voltairelv pozwoli mi być z Wami blisko, aby zapewnić prawdziwie nowoczesny akcent na występach. BILETY W PIĄTEK W SPRZEDAŻY!, napisała w social mediach.

Na zdjęciu, które wzbudziło tyle emocji widać, jak Christina Aguilera leży w obcisłej bieliźnie, prezentując nową fryzurę, „odchudzoną” sylwetkę i obfity biust.

Seksowna Christina Aguilera w krótkich włosach

Christina Aguilera na swoich Instagram Stories opublikowała więcej zdjęć z seksownej sesji promującej koncerty w Las Vegas. Nic dziwnego, że jej social media zagorzały od komentarzy. Wielu też insynuowało, że jej nowe show będzie nawiązywać do jej filmu „Burleska” z 2010 roku. A wszystko przez… „kabaretowy gorset”.

Koniec przyjaźni Christiny Aguilery i Britney Spears

„Christina! Wyglądasz oszałamiająco”, napisał jeden z fanów, inny dodał, „Krótkie włosy są totalnie twoje!”.

Jej koncerty w Venetian Resort w Las Vegas startują 30. grudnia 2023 roku.

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej: