Agnieszka Chylińska niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Artystka wyznała kiedyś, że jeśli ktoś ma potrzebę poznania szczegółów z jej życia prywatnego, to powinien wsłuchać się w teksty jej piosenek, albo przeczytali jej książki.

Agnieszka Chylińska zrobiła sobie TATUAŻ na TWARZY!

Agnieszka Chylińska o swoim rozwodzie

Piosenkarka ma na swoim koncie już 6 książek o przygodach Zezi i Gilerze. Choć to książki skierowane do dzieci, to Agnieszka Chylińska (43 l.), w niektórych wątkach nawiązuje do osobistych sytuacji ze swojego życia. A zdradziła to podczas rozmowy dla Onetu, którą przeprowadził z wokalistką Marcin Prokop. Wierni fani artystki przyjrzeli się jej ostatniej książce – „Giler, trampolina i reszta świata”. Doszukują się tu słów na temat rozwodu.

Z tych coraz bardziej poskręcanych niedomówień, zaniechań, przemilczanych złości, uraz i lekceważeń zrobi się węzeł – napisała w książce.

Oczywiście nie jest pewne, że to faktycznie chodzi o kryzys w związku, a tym bardziej o rozwód. Spekulacje mogły jednak odżyć po tym, jak kilka lat temu piosenkarka śpiewała na płycie „Forever Child”, że nie czuje się doceniana w związku. No cóż, kryzysy w związkach się zdarzają, więc nawet jeśli artystka przechodziła go z partnerem, to nic nadzwyczajnego. Coś nam się wydaje, że prawdy nie dowiemy się nigdy i pozostaną tylko domysły.

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Chylińska rozpłakała się podczas wywiadu z Marcinem Prokopem

Dla nich wzrost nie ma znaczenia. Są o wiele wyższe od partnerów – i przeszczęśliwe!

Kylie Jenner kopiuje swoją mamę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie jak Kris

Sonda

poll-violet

Która fryzura pasuje Agnieszce Chylińskiej?

1
Agnieszka Chylińska

Czarny irokez

2
Agnieszka Chylińska

Krótkie blond włosy

3
Agnieszka Chylińska

Długie i czarne włosy

4
Agnieszka Chylińska

Dłuższe włosy blond

5
Agnieszka Chylińska

Niebieskie włosy!

Agnieszka Chylińska/fot. AKPA

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska/fot. Baranowski/AKPA