Agnieszka Chylińska prywatnie jest mężatką niejakiego Marka, którego nigdy nie pokazywała i mamą trójki dzieci. Ostatnio media zaczęły rozpisywać się o jej bliskiej relacji z pewną kobietą, sugerowano, że piosenkarka jest lesbijką.

WOW! Agnieszka Chylińska w zupełnie NOWYM WYDANIU, można jej nie rozpoznać

Agnieszka Chylińska jest lesbijką?

A wszystko poszło o jedno zdjęcie sprzed dwóch lat, na których Chylńska trzyma za rękę swoją agentkę Joannę Ziędalską-Komosińską: Od 16 lat razem. Mój anioł stróż. Moja agentka. Przy niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem” – pisała wówczas Chylińska.

Sama zainteresowana Joanna Ziędalska-Komosińska kilka dni temu zabrała głos na Facebooku. Odniosła się do publikacji Vivy!

Wczoraj dowiedziałam się, że pisano o mnie. Dziękuję VIVA!, tylko ja zawsze staram się, aby to moja Artystka była popularna i szanowana. Mnie wystarczy miłość i szacunek moich najbliższych Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów erotycznych w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam Państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać. A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze ; wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów. Życzę Państwu dobrych, prawdziwych relacji – oświadczyła wówczas agentka Chylińśkiej.

Post Joanny jednak nie zatrzymał plotek i spekulacji, a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej napędził media. Agentka Chylińskiej dziś wydała kolejne oświadczenie w dość poetycznym brzmieniu:

Drodzy, postawmy już kropkę.
Już wystarczy. Za dużo.
Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć.
Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie – zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna. Żyj i pozwól żyć innym – podkreśla.

WOW! Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z czasów młodości – nic się nie zmieniła

Radzi, aby każdy zajął się sobą, swoimi pasjami albo poszedł na terapie:

Jest tyle pięknych pasji, zainteresowań, kolorów.
Zostawcie. Zajmijcie się sobą. Swoim WNĘTRZEM. Skorzystajcie z terapii.
Rozwijajcie duszę.
Naprawdę, energia zła, którą wysyła nadawca, wraca do niego samego ze zdwojoną siłą.
Otoczcie się WARTOŚCIOWYMI ludźmi.
Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze. Szczerej miłości nade wszystko. To jest sens.
Pięknego życia. Joanna – zakończyła.

Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska/fot. Baranowski/AKPA

Agnieszka Chylińska

fot. Proñczyk/AKPA