Już 5 listopada będzie miała miejsce premiera filmu „Spencer”. W rolę tytułowej bohaterki wcieli się Kristen Stewart. I choć widzowie nie mieli jeszcze szansy, by w takiej odsłonie poznać losy Lady Di, świat już plotkuje, że film ten to materiał, który naprawdę trzeba zobaczyć. Zresztą podczas jednego z festiwali filmowych, produkcja otrzymała owacje na stojąco. Na ten moment jednak musimy się jeszcze uzbroić w odrobinę cierpliwości. Oczekiwanie mają nam umilić liczne wywiady, który udziela tytułowa Spencer.

Kristen Stewart opowiada o roli księżnej Diany

Kristen Stewart krytycznie o swoich osiągnięciach zawodowych

I mimo że dziennikarze z całego świata patrzą dziś na Kristen z podziwem, okazuje się, że sama aktorka ma o swoich osiągnięciach zawodowych nieco inne zdanie. Jakie? Podczas jednego z ostatnich wywiadów, 31-latka wyjawiła, że z wielu produkcji, w których brała udział, tylko 5 uznaje za naprawdę dobre.

Prawdopodobnie nakręciłam pięć naprawdę dobrych filmów z 45 czy 50 filmów? Są to takie filmy, przy których mówię: wow, ta osoba zrobiła od początku do końca dobrą robotę – powiedziała Kristen w rozmowie z The Sunday Times.

Zgodzicie się z aktorką? Swoją drogą jesteśmy ciekawi, które filmy czy seriale zaliczyła na plus… Macie swoje typy?

Kristen Stewart, fot.  Cinzia Camela / Zuma Press / Forum

fot. agencja forum

Kristen Stewart, fot. Matrixpictures / Forum